fbpx
Strona głównaSportŻużlowcy Eltrox Włókniarza zaprezentowali się „zdalnie” swoim kibicom

Żużlowcy Eltrox Włókniarza zaprezentowali się „zdalnie” swoim kibicom

W Hotelu Arche odbyła się „zdalna” prezentacja żużlowców Eltrox Włókniarza. Częstochowianie przystąpią do nadchodzącego sezonu z myślą o awansie do czołowej czwórki i walce o medale w PGE Ekstralidze.

Działacze Eltrox Włókniarza za miejsce prezentacji wybrali hotel Arche, który współpracuje z klubem. Działacze zaprosili władze miasta z prezydetnem Krzysztofem Matyjaszczykiem i wiceprezydentem Jarosławem Marszałkiem na czele. Spotkanie poprowadzili Tomasz Lorek i Ireneusz Bieleninik.

Z liderów Włókniarza zabrakło Fredrika Lindgrena, który jednak przesłał pozdrowienia kibicom. Był za to ulubieniec częstochowskich kibiców Leon Madsen, a także Jonas Jeppesen i Polacy: Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Jakub Miśkowiak i młodzieżowcy. Nie zabrakło oczywiście sztabu szkoleniowego z trenerem Piotrem Świderskim i menedżerem Jarosławem Dymkiem, który po kilku latach nieobecności wrócił do Częstochowy i Włókniarza.

Kibice, którzy zdalnie mogli śledzić prezentację drużyny, mogli oglądać wypowiedzi z zawodnikami, działaczami i sztabem szkoleniowym oraz zaproszonymi VIP-ami.

Impreza odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym.

Więcej zdjęć na stronie fb Gazety Regionalnej

Foto: Materiały prasowe klubu

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska