fbpx
Strona głównaPolecaneZrobił sobie kryjówkę pod podłogą, a i tak wpadł w ręce policji

Zrobił sobie kryjówkę pod podłogą, a i tak wpadł w ręce policji

Różnych rzeczy chwytają się osoby unikające wymiaru sprawiedliwości. Po raz kolejny przekonali się o tym funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Poszukiwanego listem gończym częstochowianina odnaleźli w kryjówce pod podłogą jednego z domów w Częstochowie.

Zrobił sobie kryjówkę pod podłogą, a i tak wpadł w ręce policji 1

To kolejny taki przypadek, z którym mieli do czynienia częstochowscy policjanci. W styczniu w podobny sposób, a więc w kryjówce pod podłogą domu ukrywał się mieszkaniec Blachowni.

Kryminalni z Częstochowy, którzy na co dzień ścigają przestępców ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali kolejnego poszukiwanego listem gończym. 44-latek ukrywał się pod podłogą w jednym z domów w Częstochowie – przekazała Sabina Chyra- Giereś, rzecznika prasowa KMP Częstochowa. – Przez 2 lata unikał kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Pomagali mu w tym najbliżsi.

W ubiegłą środę, gdy policjanci weszli do domu poszukiwanego mężczyzny, usłyszeli od jednego z domowników, że poszukiwanego tutaj nie ma. Nie uwierzyli jednak tym zapewnieniom i skrupulatnie sprawdzili każde pomieszczenie. Mieli rację. W jednym z pomieszczeń, pod podłogą usiłował się ukryć poszukiwany częstochowianin. 44-latek, który wpadł w ręce policji najbliższe pięć lat spędzi w więzieniu.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here