fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneZobacz w Częstochowie "9 sekwencji z życia matki"! Na scenie Katarzyna Linke

Zobacz w Częstochowie „9 sekwencji z życia matki”! Na scenie Katarzyna Linke

W niedzielę, 13 czerwca na Scenie Muzyczno-Teatralnej „Zygmunt” (ul. Krakowska 1) wystąpi Katarzyna Linke. Zaprezentuje monodram „9. sekwencji z życia matki”. Początek o godz. 18.

Katarzyna Linke w monodramie „9 sekwencji z życia matki” o raz drugi zaprezentuje się na Scenie Muzyczno-Teatralnej „Zygmunt” przy ul. Krakowskiej 1. Tym razem będzie ją można zobaczyć w niedzielę, 13 czerwca o godz. 18.

Spektakl w reżyserii Marka Ślosarskiego powstał w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Częstochowy. Scenariusz oparto na na podstawie fragmentu „Bombshells” Joanny Murray Smith (w tłumaczeniu Elżbiety Woźniak). To intymny monolog wewnętrzny kobiety, która stara się podołać wszystkim wyzwaniom.
Sztuka stanowi pewnego rodzaju manifest kierowany przeciwko mediom społecznościowym, które kreują idealny wizerunek matki, często mający niewiele wspólnego z rzeczywistością. To istny wyścig w powrocie do pracy i do wagi sprzed ciąży. Media wywierają ogromną presję na młode matki, które często nie są w stanie sprostać przede wszystkim swoim własnym oczekiwaniom. Czują się zmęczone, sfrustrowane i nieatrakcyjne. Stawiają sobie zbyt wysoko poprzeczkę. Zamiast skupić się na najważniejszym, czyli na budowaniu relacji z dzieckiem, znajdują w swoim otoczeniu szereg problemów. Mają wyrzuty sumienia, nie słuchają swojej intuicji.
Czas i obecność to najpiękniejsze co możemy podarować drugiemu człowiekowi. Jak bohaterka poradzi sobie z macierzyństwem? Czy oprócz matki będzie widziała w sobie również kobietę? – czytamy w zapowiedzi przedstawienia.
Wstęp jest wolny, obowiązują jednak zasady dystansu społecznego. Na sali dostępnych jest 50 proc. miejsc. Organizatorzy proszą uczestników o założenie maseczek i zachowanie środków ostrożności. Więcej o wydarzeniu można przeczytać TUTAJ.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -