Młodziki Polonii Poraj zakończyli rundę jesienną

0
94

Młodzi zawodnicy Klubu Polonii Poraj rozegrali dwa ostatnie mecze z rundy jesiennej, tym samym zakończyli sezon.

Młodziki Polonii Poraj zakończyli rundę jesienną 1
Fot: LKS Polonia Poraj

Pierwszym rywalem młodzików była drużyna Maratonu Walenczów. Spotkanie skończyło się zwycięstwem 4:1 dla klubu z Poraja. Bramki zdobyli: Mikołaj Łabuś – 2 i Nikodem Maszczyk – 2.

– „Pierwszy mecz rozgrywany był w Walenczowie z drużyną Maratonu Walenczów, który wygraliśmy 4:1” – relacjonuje trener Krzysztof Całus.

– „Spotkanie przebiegało pod dyktando naszej drużyny, chociaż przeciwnik walczył ambitnie do końca meczu” – dodaje trener.

Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej Młodziki Polonii Poraj rozegrali z UKS Raków Częstochowa, który także wygrali wynikiem 6:2.

– „To było najlepsze spotkanie rozegrane w tym sezonie. Obfitowało w sprawne konstruowanie akcji ofensywnych i dobrą skuteczność. Wszyscy zawodnicy zagrali na dobrym poziomie” – relacjonuje trener Całus.

Zwycięskie bramki strzelili: Mikołaj Łabuś -3, Nikodem Maszczyk -2, a jedna padła po strzale samobójczym.

Młodziki Polonii Poraj zakończyli rundę jesienną 2
Fot: LKS Polonia Poraj

Nasi młodzi zawodnicy po raz pierwszy grali w tej rundzie na naturalnych murawach, co w niektórych meczach sprawiało im trudność.

Podsumowując sezon, na 14 rozegranych meczów Polonia Poraj wygrała 7 spotkań, oraz przegrała 7, grając w najsilniejszej grupie OZPN w tym roczniku.

W całej rundzie wystąpili: Dawid Czarnecki, Maksymilian Noszczyk, Błażej Grabowski, Antoni Popiołek, Franciszek Popiołek, Karol Kozieł, Michał Sitek, Wiktor Jarkiewicz, Szymon Sieiński, Nikodem Maszczyk, Mikołaj Łabuś, Ignacy Maliszewski, Franciszek Łabuś, Kacper Wiśniewski, Karol Sadowski, Tomasz Guzik, Adam Gural, Mateusz Polak.

[post_gallery]

Fot: LKS Polonia Poraj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here