fbpx
Strona głównaWiadomościStowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie zbiera na remont sali warsztatowej w Częstochowie

Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie zbiera na remont sali warsztatowej w Częstochowie

Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie działa głównie na terenie Częstochowy i okolic. Do dyspozycji ma lokal o powierzchni przy ul. Bardowskiego. Wymaga on jednak remontu i wyposażenia wnętrza. By było to możliwe, stowarzyszenie prowadzi internetową zbiórkę środków.

Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie działa od 2019 r. i zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. -Zależy nam przede wszystkim na profilaktyce zdrowia zarówno ciała jak i umysłu w ujęciu holistycznym. Do tej pory udało nam się zorganizować kilka bezpłatnych warsztatów w temacie jogi i ajurwedy i cieszyły się one ogromnym powodzeniem. Ponieważ nie posiadaliśmy lokalu, warsztaty były organizowane na świeżym powietrzu pod nazwą „Joga i ajurweda na trawie” – tak przedstawia się Stowarzyszenie.

Od Urzędu Miasta Częstochowy stowarzyszenie otrzymało lokal o powierzchni 153 m kw znajdujący się przy ul. Bardowskiego 21A, który nadaje do powyższych działań. By można go jednak w pełni wykorzystać konieczny jest remont i wyposażenia. By zdobyć środki na ten cel, zorganizowano więc internetową zrzutkę pod hasłem “Remont sali warsztatowej Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie”.

-Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszego Stowarzyszenia. Chcemy się dalej rozwijać i organizować warsztaty dla społeczności lokalnej i nie tylko. W nadchodzącym roku 2021 planujemy zrealizować m.in. projekt skierowany do mieszkańców Miasta Częstochowy borykających się z nadwagą i otyłością, mający na celu edukację w zakresie żywienia i rekreacji ruchowej. Ponadto chcemy również zrealizować kilka projektów skierowanych do dzieci i młodzieży i zorganizować zajęcia mające na celu naukę uważności i technik radzenia sobie ze stresem, a także wiele innych – apeluje Stowarzyszenie na stronie zrzutka.pl.

Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie zbiera na remont sali warsztatowej w Częstochowie 1
“Remont sali warsztatowej Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie” (mat.zrzutka.pl)

Do działań niezbędne jest posiadanie sali warsztatowej, jak i gabinetu terapeutycznego. Wnętrze (sala warsztatowa, kuchnia, łazienka) wymaga remontu i odnowienia.  Wymagany jest remont podłogi, odmalowanie ścian, remont łazienki oraz kuchni (łącznie z ich wyposażeniem), a także założenie instalacji grzewczej. Do wyposażenia wnętrza potrzebny będzie zakup: luster, krzeseł, puf, kanapy, stolika, biurka, dywaników i innych akcesoriów.

– Jeśli wyciągną Państwo do nas pomocną dłoń w tych trudnych czasach, będziemy bardzo wdzięczni. Dzięki Państwu rzeczy niemożliwe mogą stać się możliwe – zaznacza na stronie zbiórki Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie.

Celem jest zabranie 30 tys. zł. Zbiórka zakończy się w lutym 2021 r. Więcej o Stowarzyszeniu można przeczytać na stronie www.maszwszystkowsobie.pl

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here