fbpx
Strona główna Polecane Napadła na młodą częstochowiankę, teraz spędzi 3 miesiące w areszcie

Napadła na młodą częstochowiankę, teraz spędzi 3 miesiące w areszcie

Napadła na młodą częstochowiankę, teraz spędzi 3 miesiące w areszcie.

51-letnią napastniczkę zatrzymali częstochowscy policjanci. Jak się okazało, kobieta była poszukiwana przez policję ze Szczyrku. Zatrzymana odpowie za kradzież i rozbój.

Jak ustaliła policja, 51-latka zaatakowała częstochowiankę na ulicy. Podeszła do młodej kobiety i przyłożyła do jej pleców parasolkę twierdząc, że to broń. Jak relacjonuje policja, napastniczka następnie bijąc ofiarę po głowie zażądała wydania torebki. Wołanie o pomoc zaatakowanej kobiety usłyszeli będący w pobliżu mężczyźni, którzy ruszyli jej z odsieczą i zatrzymali napastniczkę.

Chcąc uniknąć kary kobieta obiecała zapłacić za wyrządzone szkody twierdząc, że mieszka w pobliżu. Tak naprawdę nie zamierzała tego uczynić i po wejściu do mieszkania zamknęła się w nim. Wówczas o wszystkim pokrzywdzona powiadomiła policję.

Na miejsce natychmiast został skierowany patrol, który zatrzymał rozbójniczkę. Po ustaleniu jej danych, okazało się, że zatrzymana kobieta poszukiwana jest przez policjantów z Komisariatu Policji w Szczyrku.

Jak wynika z ustaleń kryminalnych to nie jedyne jej przewinienia. Kilka godzin wcześniej kobieta dopuściła się podobnego czynu. Tym razem także niczego nie ukradła, gdyż napadnięta kobieta zdołała uciec.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, 51-latka najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here