Mykanów z tytułem „Wzorowa Gmina”

0
210

Forum Ekspertów przyznało Gminie Mykanów tytuł „Wzorowa Gmina”. W ocenie brano pod uwagę stopień rozwoju gminy oraz skuteczność w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych.

 Członkowie Kapituły – Zgromadzenie Forum Ekspertów po podsumowaniu dotychczasowych aplikacji samorządów, wydali opinię, które miasta i gminy otrzymały tytuł „Wzorowa Gmina”. Wśród gmin ubiegających się o ten tytuł znalazł się Mykanów.

Po dokładnej analizie i zapoznaniu się z wielotorowo przygotowanym materiałem opisującym Gminę Mykanów, Forum Ekspertów wydało jednoznaczną decyzję i przyznało tytuł „Wzorowa Gmina” na najbliższe 3 lata.

Wnikliwej analizie poddany był stopień pozyskiwania funduszy zewnętrznych, jak i działania samorządu w gminie. Eksperci przyznali, że Gmina Mykanów bardzo skutecznie zdobywa fundusze, oraz że rozwija się w sposób profesjonalny, pomysłowy i konsekwentny.

Mieszkańcy Mykanowa mogą zawdzięczać to wszystko Wójtowi Dariuszowi Pomadzie, który dzięki wieloletnim doświadczeniom z różnych dziedzin życia, fachowo i z wizją podchodzi do rozwijania swojej gminy, tak by wszystkim żyło się lepiej.

Dodatkowo Forum Ekspertów postanowiło jednoznacznie przyznać Gminie Mykanów prestiżowy tytuł „Lidera Ekologii”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here