fbpx
Strona głównaPolecaneStowarzyszenie Częstochowa dla Zwierząt ruszyło z akcją „Cegiełka dla futerka”

Stowarzyszenie Częstochowa dla Zwierząt ruszyło z akcją „Cegiełka dla futerka”

Pomóc może każdy, komu leży na sercu dobro porzuconych czworonogów. Każda forma pomocy jest chętnie widziana, od wpłat gotówkowych na konto Stowarzyszenia, po przekazanie fantów, które zostaną wykorzystane przy organizacji tzw. bazarków na rzecz psów i kotów.

Cel akcji bliski każdemu, kto kocha zwierzęta – niesienie pomocy potrzebującym, często wyrzuconym przez człowieka czworonogom. Niepotrzebne, zalegające w domu gadżety, które na nic się nam już nie przydadzą można przekazać organizacji, która je spienięży. Obie strony, zarówno darczyńcy, jak i nabywcy tych przedmiotów pomogą w ten sposób w zgromadzeniu środków na zakup karmy czy leczenie niechcianych zwierząt.

Pomóc można również przekazując karmę dla zwierząt albo wpłacając pieniądze na konto Stowarzyszenia.

Wolontariuszki ze Stowarzyszenia Częstochowa dla Zwierząt uzyskały pomoc w jednym ze sklepów zoologicznych mieszczących się na Rakowie. Sklep Zoologiczno-Ogrodniczy „Oskar” mieszczący się w al. Pokoju 4 uruchomił punkt odbioru paczek „bazarkowych” i przekazywania fantów. Dary dla zwierząt można składać codziennie. Szczegóły poniżej:

Stowarzyszenie Częstochowa dla Zwierząt ruszyło z akcją „Cegiełka dla futerka” 1

(Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska