Wszystkich Świętych w Radomsku

0
508

Władze miejskie informują, że 1 listopada w rejonie Starego Cmentarza obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.
Na ulicy Prymasa Wyszyńskiego wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy (od ulicy Jagiellońskiej w kierunku centrum miasta). Zmiana obowiązywać będzie od godz. 20 w czwartek 31 października,  do godz. 20 w niedzielę 3 listopada na odcinku od skrzyżowania z ul. Jagiellońską do skrzyżowania z ul. Skoczyńskiego.
Inaczej niż zwykle pojedziemy również na ul. Stodolnej w zakresie od ul. Prymasa Wyszyńskiego do ul. Pustej w Radomsku. Tu zmiana polegać ma na wprowadzeniu zakazu zatrzymywania się pojazdów po obu stronach ulicy. Zakaz ten obowiązywać będzie od godziny 15 w czwartek 31 października, do godziny 9 w poniedziałek 4 listopada.

Wszystkich Świętych w Radomsku 1


Władze Radomska podjęły decyzję, że 1 listopada komunikacja miejska będzie bezpłatna dla wszystkich mieszkańców miasta.
To nie jedyne udogodnienie, jakie wprowadzi tego dnia Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, aby zachęcić radomszczan do jazdy na cmentarze miejskimi autobusami zamiast prywatnymi samochodami. W piątek radomszczańskie MPK wprowadza też dodatkowe kursy na liniach nr 6, 4, 7 i 9.
Ponadto samorząd Radomska informuje, że 1 listopada komunikacja miejska kursować będzie jak w niedziele i święta. Linia nr 0 kursować będzie ze zwiększoną częstotliwością. Uruchomione zostaną także dodatkowe kursy linii nr 6, 4, 7, 9. Autobusy każdej z tych linii będą przejeżdżać bądź kończyć kurs przy nowym cmentarzu.
(Źródło: UM Radomsko)


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here