fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneWOŚP. Ruszyły zapisy do 10. Częstochowskiego Biegu "Policz się z cukrzycą"

WOŚP. Ruszyły zapisy do 10. Częstochowskiego Biegu „Policz się z cukrzycą”

Przy okazji 30. Finału WOŚP Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą” też ma jubileusz. Zapisy do jego dziesiątej edycji właśnie ruszyły.

Rok temu Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”, który od kilku lat towarzyszy lokalnemu Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, miał nieco inny przebieg. Każdy z zarejestrowanych uczestników biegł sam, na wybranym dystansie i trasie. Rzeczywiste były za to kwoty startowe przekazane na rzecz Orkiestry, pakiety dla uczestników i pamiątkowe medale.

Jeśli pandemia pozwoli tegoroczny, jubileuszowy, bo dziesiąty już bieg powróci do swojej tradycyjnej formy. 30 stycznia o godz. 11 biegacze wystartują z III Alei (koło KFC), tam również wyznaczono punkt mety. Przebiegną dystans 2,5 km. Trasa biegnie przez III Aleję, ul. Pułaskiego, al. Sienkiewicza, Park Staszica, Pasaż Biskupa Bareły i Park 3 Maja.

WOŚP. Ruszyły zapisy do 10. Częstochowskiego Biegu "Policz się z cukrzycą" 1
X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”

Limit uczestników wynosi 300 osób, dlatego chętni muszą się spieszyć z rezerwacją miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie. Osoby dorosłe muszą wysłać SMS o treści „1” pod numer telefonu 664 072 604, a zgłoszenia osób niepełnoletnich przyjmowane są po wysłaniu w treści SMS-a „2”. Z jednego numeru telefonu można zarejestrować jedną osobę! Wysłanie wiadomości jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (który można znaleźć TUTAJ).

Opłata startowa to 50 zł wrzucone do WOŚP-owej puszki. Przypominamy, że celem tegorocznej kwesty jest wsparcie okulistyki dziecięcej, diagnostyki i nowoczesnego leczenia wzroku u dzieci.

ZS

Czytaj także: WOŚP w Częstochowie. Gwiazdą imprezy na placu Biegańskiego będzie Grubson

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -