fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaWOŚP w Częstochowie. Gwiazdą imprezy na placu Biegańskiego będzie Grubson

WOŚP w Częstochowie. Gwiazdą imprezy na placu Biegańskiego będzie Grubson

Przygotowania do 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Częstochowie trwają. Tradycyjna impreza odbędzie się na pl. Biegańskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Grubson.

30 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. Tym razem celem jest wsparcie okulistyki dziecięcej, diagnostyki i nowoczesnego leczenia wzroku u dzieci.

Do gry już tradycyjnie włączy się częstochowski sztab, któremu szefuje Robert Majer, który z Orkiestrą związany jest od ponad 20 lat. Lokal mieści się przy ul. Dąbrowskiego 7, to tu wolontariusze przyjdą przed finałem odebrać kolorowe puszki i pliki czerwonych serc.

Przygotowania do jubileuszowej zbiórki trwają. W ostatnią niedzielę stycznia (tradycją były finały w drugą niedzielę, jednak przy ubiegłorocznej pandemii zmieniono termin i zmianę tę utrzymano) na ulice Częstochowy wyruszą wolontariusze. Sztab zadba o szereg atrakcji towarzyszących, które mocniej zachęcą mieszkańców do wsparcia kwestii.

Nie zabraknie też tradycyjnej imprezy plenerowej na pl. Biegańskiego. Kolejni wykonawcy będą ogłaszani, znamy już jednak gwiazdę wieczoru. Po godz. 20 (czyli „Światełku do nieba”) na scenie pojawi się raper Grubson (pod tym pseudonimem kryje się Tomasz Iwanca). Podczas tego szczególnego koncertu nie może zabraknąć więc „Na szczycie”. „Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem
Że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się” – te słowa z pewnością popłyną nad Częstochową.

Kolejnych ogłoszeń dotyczących artystów, którzy wystąpią na „Bieganie” należy wypatrywać na www.wosp.czest.pl oraz www.facebook.com/wosp.czestochowa.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -