W Myszkowie otwarto Studio Aktywnego Wodoru Life

0
733
plakat 1

W myszkowskiej dzielnicy Mrzygłód 6 marca 2021 roku zostało otwarte Studio Aktywnego Wodoru Life. Ukojenie znajdą tutaj wszystkie osoby, które mają problem z oddychaniem.

W sobotę Fundacja „Przyjaciel z Sercem”, która na terenie Myszkowa działa już od sześciu lat, dokonała uroczystego otwarcia Studia Wodorowego, znajdującego się w Mrzygłodzie przy ul. Królowej Jadwigi 9, czynnego od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00.

Podczas otwarcia organizatorzy przekonywali przybyłych gości, że wodór jako najmniejsza cząsteczka we wszechświecie ma cudowne działania lecznicze. Z jej uzdrawiającej mocy może skorzystać każdy, kto ma trudności z oddychaniem z powodu przebytej choroby Covid-19 lub innej przyczyny.

O tym, że terapia wodorowa działa przekonała się m.in. Marta Krajewska, Prezes Fundacji „Przyjaciel z Sercem”:

„Skorzystaliśmy z terapii wodorowej 10-dniowej, która przyniosła nawet nieoczekiwane rezultaty, bo nie spodziewaliśmy się, że tak szybko będzie nam dane dojść do sprawności, do funkcjonowania normalnego, do takiego jak sprzed Covidu”.

Z takiej samej terapii zamierza także skorzystać Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak.

Lecznicze działanie wodoru na organizm to:

 • szybko zwalczają stres oxydacyjny, spowalniają procesy starzenia komórek;
 • przeciwdziałają uszkodzeniu błony komórkowej i DNA w komórce;
 • chroni organizm przed atakiem oxydantów, wzmacnia reparatywne procesy w organiźmie.

Poza tym wodór ma pozytywny wpływ na poszczególne narządy człowieka:

 • Dla serca – Wodór to czynnik terapeutyczny w tłumieniu uszkodzeń serca;
 • Dla skóry – zahamowanie procesów starzenia się skóry, przeciwdziałanie skutkom promieniowania UV;
 • Dla płuc – inhalacja wodą z wodorem metodą na leczenie przewlekłej obturacyjnej choroby płuc;
 • Dla mięśni – woda z wodorem zmniejsza poziom mleczanów we krwi i hamuje spadek powysiłkowy mięśni. Woda z wodorem wspiera leczenie stanów zapalnych mięśni i uszkodzeń tkanek miękkich;
 • Dla kości – wodór ma zastosowanie w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów;
 • Dla mózgu – antyoxydacyjne działanie wodoru wykorzystywane jest u pacjentów z urazowym uszkodzeniem mózgu;
 • Dla krwi – woda z wodorem obniża poziom cholesterolu we krwi. Jest stosowana jako środek alkalizujący w kwaśnicy metabolicznej;
 • Dla wątroby – woda z wodorem jest podawana pacjentom z przewlekłym zapaleniem wątroby typu B. Woda bogata w wodór jest podawana pacjentom z guzami na wątrobie przy stosowaniu radioterapii;
 • Dla trzustki – picie wody z wodorem jest wskazane podczas cukrzycy typu 2;
 • Dla nerek – woda z wodorem ma wpływ na redukcję stresu oxydacyjnego wywołanego niewydolnością nerek. 

W nowym Studiu Aktywnego Wodoru będzie można skorzystać nie tylko z inhalacji aktywnym wodorem, ale także z oczyszczania wodorowego twarzy, czy  masażu klasycznego, zdrowotnego i relaksacyjnego.

Te wszystkie zabiegi będą możliwe dzięki specjalnej maszynie służącej do oczyszczania wodorowego i infuzji tlenowej. Składa się ona z 6-ciu stopni i jest 6-cio etapowa. Zabiegi mogą trwać od 30 do 60 minut 3 razy w tygodniu lub w razie konieczności szybszej regeneracji i długotrwałych efektów 60 minut codziennie przez 10 dni. Z zabiegu można korzystać co 2 – 4 tygodnie, ale rezultaty widać już od pierwszym razie. Wizytę można umówić przez stronę internetową.

Z racji, że generator jest bardzo łatwy w obsłudze, Studio w Mrzygłodzie oferuje także wypożyczenie takiego urządzenia do domu, gdzie na raz może się wodorować więcej osób.

Projekt finansowany jest przez Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here