fbpx
Strona głównaEdukacjaMłodzi zdolni. Od 25 kwietnia można składać wnioski o przyznanie Nagrody Prezydenta...

Młodzi zdolni. Od 25 kwietnia można składać wnioski o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla najlepszych uczniów

Kolejna edycja konkursu, w którym zostaną wyróżnieni najzdolniejsi częstochowscy uczniowie rusza już niebawem. Wnioski o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta można składać od 25 kwietnia do 6 maja.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach. Osobno wybierani będą uczniowie ze szkół podstawowych(klas IV -VIII) i ponadpodstawowych (z wyłączeniem szkół artystycznych, szkół branżowych I i II stopnia oraz szkół technicznych). Kolejna kategoria dotyczy uczniów szkół technicznych i branżowych.

W każdej z nich, kluczowymi czynnikami będą osiągnięcia kandydatów w konkursach przedmiotowych przynajmniej na szczeblu wojewódzkim organizowanych przez Kuratorium Oświaty lub znajdujących się w wykazie olimpiad i konkursów przedmiotowych i zawodowych. Aby ubiegać się o nagrodę prezydenta trzeba być finalistą lub laureatem takiego konkursu.

Bardzo ważnym kryterium jest oczywiście średnia ocen.
Wzór wniosku, regulaminy i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie

https://www.czestochowa.pl/informacje-dla-szkol-i-nauczycieli

Organizatorzy proszą o zwrócenie uwagi na dołączenie do wniosków wypełnionych klauzul RODO i oświadczeń o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Dotyczy to zarówno kandydatów, jak i osób, które dokonają takiego zgłoszenia.

Szkoły publiczne proszone są o wysyłanie wniosków elektronicznie na adresy:
[email protected] i [email protected] oraz o składanie ich w wersji papierowej w urnie przed portiernią UM przy ul. Śląskiej 11/13.
Szkoły niepubliczne, powinny złożyć dokumenty w Kancelarii UM przy ul. Śląskiej 11/13, a ich skany przesłać na adres: [email protected]

Laureaci Nagród Prezydenta Miasta zostaną ogłoszeni pod koniec maja, zaś nagrody zostaną wręczone najpóźniej na początku czerwca.

Trzymamy kciuki za młodych, zdolnych częstochowian. Nie przegapcie terminów składania wniosków.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -