fbpx
Strona główna Polecane Włókniarz w czasie epidemii

Włókniarz w czasie epidemii

Na stronie zrzutka.pl ruszyła zbiórka zainicjowana przez klub Włókniarz Częstochowa. Organizatorzy tej akcji dają sobie i kibicom żużla 30 dni na zebranie pieniędzy, które pomogą częstochowskiej służbie zdrowia walczyć z koronawirusem. W sklepie internetowym klubu kupić już także można maseczki ochronne w klubowych barwach.

Włókniarz w czasie epidemii 1

Jako kibice Eltrox Włókniarza Częstochowa, mieszkańcy Częstochowy i jej okolic, tworzymy wspaniałą, liczącą w tysiącach osób społeczność — napisano w opisie akcji na zrzutka.pl. — Nie bez powodu w tym sezonie z tak wielką dumą przed całą żużlową Polską prezentujemy hasło #BiałoZielonaRodzina. Dlatego dziś, korzystając z możliwości, jakie mamy, działając wspólnie w tak licznym gronie, prosimy Was o pomoc”.
Jak wyznali inicjatorzy zbiórki, woleliby teraz pisać o kolejnych startach i zwycięstwach częstochowskich żużlowców, ale sytuacja w kraju zmusza ich, jak wszystkich, do zajęcia się niezwykle ważną sprawą, jaka jest walka z pandemią.
Akcja pod hasłem “Włókniarz dla medyków” ma na celu zakup środków potrzebnych częstochowskiemu pogotowiu ratunkowemu oraz szpitalowi.
Na początek organizatorzy zbiórki mają nadzieję na szybkie zebranie 5 tys. złotych.
Wszystko, co uda się uzbierać powyżej wymienionej sumy, będziemy traktować jako wyraz Waszego wsparcia dla organizowanej przez nas zbiórki i w całości zostanie przekazane na wskazany przez nas cel — piszą organizatorzy akcji. – Jesteśmy w stałym kontakcie z kilkoma placówkami opieki zdrowotnej na terenie naszego miasta. Zakupione środki ochrony osobistej przekażemy do tych miejsc, które w momencie zebrania przez nas całej kwoty, będą miały największe potrzeby w tym zakresie.
Aby wspólnie z Włókniarzem pomóc medykom, wystarczy wejść na stronę: https://zrzutka.pl/wlokniarz-dla-medykow
i dokonać wpłaty.
Zbiórka na zrzutka.pl to nie jedyna zmiana w działalności klubu dostosowującego się do obecnych realiów. W internetowym sklepie Włókniarza można na przykład kupić obowiązkowe od czwartku maseczki w barwach i z logo klubu. W ten sposób kibice mogą pomagając sobie, wesprzeć swój ukochany klub.


Maseczki dostępne są w trzech wzorach, a ich cena wynosi 12 zł. Przy zakupie pięciu sztuk, cena kompletu spada do 50 zł.

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here