fbpx

Wielki powrót Maestra oraz jego Orkiestry Johanna Straussa!

Koncert wkracza na wielki ekran.

Holenderski król walca powraca. Kinowa zabawa z Maestrem i jego Orkiestrą.

Przygotowane zostały dwa seanse. 11 października o godzinie 18.00 oraz 29 października o godzinie 17.00. Bilet ulgowy w cenie 20 zł, a normalny w cenie 25 zł.

Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Minęło już sporo czasu. Odkąd André oraz jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Była to długa rozłąka, ale holenderski skrzypek nie zapomniał o swoich polskich fanach.

Maestro przygotował specjalny koncert, który będzie można obejrzeć tylko w kinach.

Jest to nowy kinowy koncert, podczas którego będzie można zobaczyć ulubione fragmenty wcześniejszych jego show. Wiele z nich nie było jeszcze dotąd pokazywane w kinach.

Wielki powrót Maestra oraz jego Orkiestry Johanna Straussa! 2
fot. MDK w Radomsku

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana są to tylko niektóre wybrane hity z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule oraz Nowym Jorku, składa się to na duży program nowego kinowego show.

W koncercie będzie można podziwiać również takie gwiazdy jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega oraz duet Los Del Río.

Podczas koncertu będzie rozmowa Pierre Rieu ze swoim tatą, gdzie będzie o tym jak przeżyli ostatni trok oraz jakie mają plany. Zapewne będzie to poruszająca rozmowa. Widzowie zostaną zostaną zaproszeni za kulisy i specjalne przyjęcie w Maastricht.

Należy pamiętać, iż koncert nie jest dostępny na DVD czy Blu-rayu. Można go jedynie zobaczyć w kinach.

K KIK