fbpx

Wielki Koncert Charytatywny „Petarda” w Kłobucku. 24 września wystąpią m.in. Luxtorpeda i Dr Misio

W sobotę, 24 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny „Petarda”. W ramach trzeciej odsłony imprezy wystąpią zespoły: Luxtorpeda, Dr Misio, Enter Praise i EL.PANK.EL.

Wielki koncert charytatywny „Petarda” odbędzie się już po raz trzeci. Warto dodać, że to impreza organizowana (dotychczas pod różnymi nazwami) przez komitet społeczny „Lepsze jutro”. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony jest dla beneficjentów koncertu. W tym roku jest to Stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele”, które działa na rzecz dzieci oraz osób niepełnosprawnych i autystycznych. Bilety-cegiełki (w cenie min. 100 zł) można było nabyć osobiście w biurze AUF PROFIT (Rynek im. Jana Pawła II nr 11 w Kłobucku) lub telefonicznie 503 134 154.

Wielki Koncert Charytatywny "Petarda" w Kłobucku. 24 września wystąpią m.in. Luxtorpeda i Dr Misio 2
Rękawica z autografem Radosława Majdana (fot. Facebook)

Sama impreza odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku w sobotę 24 września. Start o godz. 18. Wystąpią: Luxtorpeda, Dr Misio, Enter Praise i EL.PANK.EL.

W programie nie braknie też licytacji fantów. Będzie można powalczyć m.in. o rękawicę z autografem Radosława Majdana, oryginalną piłkę Bundesligi z autografem Łukasza Piszczka, koszulkę drużyny Raków Częstochowy z autografami zawodników czy komplet gadżetów podpisanych przez Jerzego Owsiaka.

Szczegóły: www.facebook.com/koncertpetarda.

ZS