fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneWeź udział w licytacjach i pomóż Igorowi z Częstochowy. Czeka m.in. koszulka...

Weź udział w licytacjach i pomóż Igorowi z Częstochowy. Czeka m.in. koszulka z podpisami zawodników Włókniarza

Zbiórka na leczenie w USA dla Igora Flaka trwa już tylko do 15 czerwca. Brakuje jeszcze ponad 300 tys. zł. By uzbierać potrzebną kwotę, zorganizowano licytacje. Na szczodrych darczyńców czeka m.in. koszulka z podpisami zawodników Włókniarza.

Historię Igora Flaka czytelnicy „Gazety Regionalnej” znają już dobrze (pierwszy tekst na jego temat opublikowaliśmy w połowie maja – można go znaleźć TUTAJ). Siedemnastoletni częstochowianin toczy nierówną walkę z nowotworem. To niezwykle złośliwy guz mózgu – czaszkogardlak, który uciska m.in. na tętnice oraz nerwy wzrokowe. Jedyną szansą dla nastolatka jest kosztowne leczenie w Stanford. Niestety potrzeba na nie grubo ponad 700 tys. zł. By zebrać zawrotną kwotę założono zbiórkę charytatywną na portalu Fundacji Siepomaga – www.siepomaga.pl/igor-flak.

Weź udział w licytacjach i pomóż Igorowi z Częstochowy. Czeka m.in. koszulka z podpisami zawodników Włókniarza 1
Igor Flak

-Nasz synek przeszedł już siedem operacji częściowej resekcji guza. Stracił już bardzo wiele. Widzi coraz mniej. Jego przysadka została całkowicie uszkodzona. Błagamy o pomoc, by nie stracił ostatniej rzeczy, która mu została. Życia. Lekarze w Polsce nie posiadają w ręku narzędzi, które w jakimkolwiek stopniu gwarantowałyby pomyślny przebieg operacji. Jedyną i ostatnią nadzieją dla Igorka pozostaje operacja w Stanach Zjednoczonych. W klinice w Stanford lekarze byliby w stanie przeprowadzić Igorkowi kolejny zabieg, wykorzystując nowoczesną, mało inwazyjną metodę. Niestety środki, które musimy przeznaczyć na operację, znacząco przekraczają nasze możliwości. Gdy światło w tunelu już gasło, na jego końcu zamigotała iskierka nadziei! – piszą na stronie fundacji rodzice Igora.

Zbiórka trwa już tylko do 15 czerwca. Udało się zebrać ponad 420 tys. zł, pozostało jeszcze sporo ponad 300 tys. zł.

Częstochowa ruszyła na pomoc Igorowi

Weź udział w licytacjach i pomóż Igorowi z Częstochowy. Czeka m.in. koszulka z podpisami zawodników Włókniarza 2
Absolwenci Gimnazjum nr 3 w Częstochowie walczą o środki na operację chorego kolegi – Igora Flaka (mat. organizatorów)

Z pomocą Igorowi przyszli mieszkańcy Częstochowy. Głośną akcję zorganizowali absolwenci Gimnazjum nr 3, czyli dawni koledzy siedemnastolatka ze szkolnej ławki.

– Igorku, jesteśmy z Tobą od zawsze i na zawsze – podkreśla młodzież.

I nie są to słowa rzucona na wiatr. Wśród licznych działań absolwentów są również charytatywne koncerty. Najbliższy z nich odbędzie się 10 czerwca o godz. 18.30 w Kościele św. Brata Alberta przy ul. Narcyzowej 34 (więcej na ten temat piszemy TUTAJ).

Pomóc Igorowi można także… zamawiając zapiekanki. Taką możliwość zaoferował częstochowski lokal Piekarnik (Al. NMP 42) wprowadzając do menu tzw. Zapiekankę Igora. Mała kosztuje 12 zł, duża – 14 zł, a każde 5 zł z zamówienia przekazane jest na leczenie siedemnastolatka.

Weź udział w licytacjach i pomóż Igorowi z Częstochowy. Czeka m.in. koszulka z podpisami zawodników Włókniarza 3
Mat. Piekarnik

Licytuj dla Igora!

Czas trwania zbiórki na Siepomaga kończy się nieubłaganie. Brakująca kwota jest ogromna, trwa więc walka o każdą złotówkę na koncie. Szansą na uzbieranie niezbędnej sumy są „Licytacje dla Igora”, które organizowane są na Facebooku. Wiele z nich już się zakończyło, jak np. licytacja koszulki Kuby Błaszczykowskiego z autografem, która zebrała aż 700 zł. Jednak codziennie dochodzą nowe.

Weź udział w licytacjach i pomóż Igorowi z Częstochowy. Czeka m.in. koszulka z podpisami zawodników Włókniarza 4
Koszulka teamowa podpisana przez Grigorija Łagutę (mat. Licytacje dla Igora/Facebook)

Aktualnie powalczyć można np. o wersję mini kombinezonu wraz z autografami Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Jakuba Wolnego, Andrzeja Stękały i Klemensa Murańki, koszulkę teamową podpisaną przez Grigorija Łagutę czy koszulkę klubową CKM Włókniarz z podpisami zawodników (została podpisana 23 maja po wyjazdowym zwycięstwie ze Stal Gorzów).

Na licytujących czekają również markowe ubrania i dodatki, kosmetyki i vouchery.

Zuzanna Suliga

Czytaj także: Częstochowska zbiórka koców dla pacjentów Oddziału Onkologicznego w Katowicach

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -