fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaVouchery i cegiełki sposobem, by wspomóc Teatr im. Mickiewicza w Częstochowie

Vouchery i cegiełki sposobem, by wspomóc Teatr im. Mickiewicza w Częstochowie

Ważne do końca 2021 r. vouchery mogą być doskonałym prezentem na zbliżające się mikołajki i święta. Dzięki nim nie tylko sprawimy radość bliskim, ale przede wszystkim wesprzemy Teatr im. Mickiewicza, który w dobie pandemii pozostaje zamknięty dla widzów.

Decyzją rządu wszystkie instytucje kultury w Polsce pozostają zamknięte. Pandemia sprawiła, że również i Teatr im. Mickiewicza w Częstochowie nie może prezentować spektakli publiczności. Wierni widzowie mogą jednak pomóc przetrwać teatrowi ten niezwykle trudny okres. Pomóc, a przy okazji zrobić coś miłego dla swoich bliskich. Wszystko za sprawą voucherów teatralnych, które oferuje częstochowska instytucja. Ich zakup może być doskonałym pomysłem na grudniowe mikołajki i święta. To prezent, który ucieszy każdego wielbiciela sztuki teatralnej.

-Przygotowaliśmy specjalny Voucher Teatralny, który można zakupić on-line(za pośrednictwem Przelewów 24) lub fizycznie w naszej kasie biletowej. Kupujcie je proszę! Dla siebie i na prezent. Tylko w ten sposób możemy zebrać pieniądze na realizację kolejnych premier. (…) Tym bardziej, że Voucher Teatralny nie jest li tylko cegiełką, ale voucherem, bonem ważnym do końca 2021 roku! Na pewno zdążycie Państwo do tego czasu z niego skorzystać i wymienić go na miejsce na widowni na interesujące Was przedstawienie z naszego bogatego repertuaru – napisał na stronie internetowej Teatru im. Mickiewicza, dyrektor instytucji Robert Dorosławski.oucher teatralny może być zrealizowany na spektaklach częstochowskiego teatru, gościnnych, okazjonalnych i premierowych.

Voucher teatralny jest ważny do 31 grudnia 2021 r. w przypadku dokonania zakupu w 2020 r. lub przez okres 12 miesięcy w przypadku zakupu od 2021 r. Kosztuje on dokładnie 50,80 zł. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.teatr-mickiewicza.p/voucher.

Vouchery i cegiełki sposobem, by wspomóc Teatr im. Mickiewicza w Częstochowie 1
Voucher teatralny (Teatr im. Mickiewicza)

Sposobem na wsparcie Teatru im. Mickiewicza w czasach pandemii jest także tzw. bilet-cegiełka. Instytucja wprowadziła go w odpowiedzi na pytania widzów, pragnących wesprzeć częstochowską scenę. W ten sposób zainaugurowano akcję „Zapełnij widownię, wspomóż Teatr”. Co trzeba zrobić? Wystarczy „zasiąść” na wirtualnej widowni, kupując on-line cegiełkę za 30 zł. Ta cegiełka, będąca wyrazem bezinteresownej pomocy dla sztuki, wesprze działania częstochowskiego teatru w nowym sezonie artystycznym. 

Bilet cegiełka będzie wykorzystany jedynie na działania zgodne z naszymi celami statutowymi.Płatność jednorazowa umożliwia przekazanie jednorazowej kwoty pieniężnej na rzecz teatru. Informacji na temat akcji „Zapełnij widownię, wspomóż teatr” udziela Dział Promocji i Sprzedaży Teatru im. Mickiewicza (34) 372 33 27 (47, 57)  oraz Kasa Teatru (34) 372 33 06. Zakupu cegiełki można dokonać za pośrednictwem strony www.teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,2030.

A. Kostyra

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here