fbpx
Strona głównaPolecaneChcesz pomóc częstochowskiej młodzieży prowadzić zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy? Weź...

Chcesz pomóc częstochowskiej młodzieży prowadzić zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy? Weź udział w zrzutce

Chcesz pomóc częstochowskiej młodzieży prowadzić zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy? Weź udział w zrzutce. Młodym częstochowianom potrzebny jest fantom, na którym pokazywać będą, jak ratować ludzkie życie.


Zbiórkę na zrzutka.pl uruchomili uczestnicy kampanii społecznej “Akcja życie”, która została stworzona na potrzeby projektu “Zwolnieni z teorii” . W akcję zaangażowani są uczniowie IV LO im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie, którzy interesują się zagadnieniami z zakresu ratownictwa medycznego, mają za sobą kursy z udzielania pierwszej pomocy, a teraz chcą wiedzą na ten temat dzielić się z uczniami częstochowskich podstawówek i przedszkolakami.


Młodzież przygotowała cykl szkoleń dla młodszych kolegów, ale ze względu na pandemię musiała na razie przenieść swoją działalność do internetu. “Akcja życie” ma jednak nadzieję na szybki powrót do bezpośrednich spotkań z uczniami i przedszkolakami. Właśnie do tych zajęć praktycznych potrzebny jest im fantom, na zakup którego uruchomili zbiórkę. Aby pomóc młodych częstochowianom, wystarczy wejść na stronę:

https://zrzutka.pl/86kjvg?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR20bwlsPmftH9oSam3VHDIIuicQJCtoxziD6dFW3KAkGS1AbnI9StlVbpo

i przelać pieniądze. Młodzi ludzie liczą na wsparcie. Pomóżmy im pomagać.

Więcej na teram “Akcji życie” można się dowiedzieć wchodząc na stronę

https://www.facebook.com/Akcja-%C5%BCycie-102938701567559

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here