fbpx

Viki Gabor i Oskar Cyms gośćmi fety z okazji 14. urodzin Galerii Jurajskiej

Częstochowska Galeria Jurajska świętuje swoje 14. urodziny. Z tej okazji wystąpią tam Viki Gabor i Oskar Cyms. Szykuje się też modowo-taneczne show, a także spotkanie z influencerami.

Galeria Jurajska zaprasza do świętowania swoich 14. urodzin. Z tej okazji już 29 i 30 września odbędą się dwa koncerty. Pierwszego dnia imprezy, w piątek, o godz. 20 na scenie wystąpi Viki Gabor, zwyciężczyni Konkursu Eurowizji dla Dzieci, znana z przebojów „Superhero”, „Getaway” czy „Ramię w ramię”. Podczas godzinnego koncertu zabrzmią zarówno największe hity wokalistki, jak i nowe utwory.

Sporej dawki atrakcji należy spodziewać się też drugiego dnia urodzin. W sobotę, o 20 na scenie wystąpi Oskar Cyms, zwycięzca programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego singiel „Daj mi znać” pokrył się niedawno złotem, a kolejne, w tym „Niech mówią” i „Na niebie”, podbijają listy przebojów! 23-letni piosenkarz i autor tekstów wystąpi w Jurajskiej również z godzinnym koncertem.

Viki Gabor i Oskar Cyms gośćmi fety z okazji 14. urodzin Galerii Jurajskiej 1
Oskar Cyms, fot. mat. prasowe

To oczywiście nie jedyne atrakcje, jakie przygotowano. W piątek już od godziny 15 będzie można obejrzeć mini-koncerty przygotowane przez dzieci ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Częstochowie. Z kolei 16.30 Jurajską opanują natomiast influencerzy: Ciapur, Sebastian Kowalczyk, Kinga Kostrzewa, polka oraz Maksim Litokhin.

Na widzów czeka głośny TIKSHOW, wydarzenie, w ramach którego będzie można lepiej poznać twórców internetowych, a także wziąć udział w „Battle Video”, czyli bitwie na filmiki stworzone razem z influencerami. Ponadto nie zabraknie Q&A z gwiazdami internetu oraz warsztatów tanecznych z Sebastianem Kowalczykiem.

Także sobota upłynie nie tylko na koncercie Oskara Cymsa. Już o godz. 11 będzie można zobaczyć pokazy najnowszych kolekcji oraz trendów w makijażu. Szykuje się też spotkanie ze stylistką Eweliną Rydzyńską. Modowym akcentem będą również porady dotyczące stylu, pielęgnacji czy jogi twarzy. Udzielą ich ekspertki: Anna Jabłońska, Matylda Bojda, Sylwia Kanclerz i Zuzanna Kasztelan związane z Jurajskim Spotkaniem Kobiet.

Na swoje urodziny Galeria Jurajska szykuje także kilka odsłon taneczno-akrobatycznego show. Popisy tancerzy i tancerek z Centrum Nauki Tańca „SNAKE DANCE” w Częstochowie będzie można oglądać już od godz. 13.30. Nie zabraknie sporej dawki m.in. hip-hopu, bachaty, brak dance, a nawet akrobatyki. Tradycyjnie zorganizowane zostaną też konkursy, w których będzie można zdobyć cenne nagrody.

Wstęp na wydarzenia odbywające się w ramach 14. urodzin Galerii Jurajskiej jest bezpłatny. Szczegóły: www.galeriajurajska.pl

red.