fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowa. Dwóch "klientów" próbowało ukraść w sklepie towar za 650 zł

Częstochowa. Dwóch „klientów” próbowało ukraść w sklepie towar za 650 zł

Policjant z częstochowskiej „czwórki” robiąc zakupy w czasie wolnym od służby, zauważył „klientów”, którzy awanturowali się z pracownikiem ochrony i chcieli opuścić sklep. Okazało się, że chcieli oni ukraść towar wart blisko 650 zł.

Fakt, że policjantem jest się zawsze, potwierdził funkcjonariusz, który służy w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu IV Policji w Częstochowie. Gdy ostatnio w czasie wolnym od służby robił zakupy w jednym z marketów w Częstochowie, zauważył przed wyjściem dwóch mężczyzn, którzy z załadowanym towarem wózkiem chcieli szybko opuścić sklep.

Pomiędzy nimi a interweniującym pracownikiem ochrony wywiązała się awantura. Sierżant Szymon Szkop, obserwując z dala to zajście, postanowił zareagować. Jak się okazało 22-latek i jego 28-letni kompan chcieli ukraść towar. Dzięki interwencji sierżanta i współpracy z pracownikiem ochrony, dwaj złodzieje zostali zatrzymani. Zajęli się nim umundurowani policjanci, których wezwano na miejsce.

Artykuły różnego asortymentu o wartości blisko 650 zł wróciły do sprzedaży. Obaj mężczyźni usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

mat. KMP w Częstochowie

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie