fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneTrener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem!

Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem!

Działacze Rakowa podpisali nową umowę z trenerem Markiem Papszunem. A to oznacza, że trener zostaje w Rakowie do końca obecnego sezonu, a także będzie prowadził Raków w sezonie 2022/23!

W ostatnim czasie było sporo zamieszania wokół Marka Papszuna. Prezes Legii Warszawa chciał go ściągnąć do Warszawy. Pojawił się też temat reprezentacji Polski. Działacze Rakowa mają jednak dla piłkarzy i kibiców dobrą informację. Trener Marek Papszun wypełni swój kontrakt i do końca obecnego sezonu 2021/22 będzie trenerem Rakowa. Co więcej. Trener Raków zaakceptował też warunki nowej umowy i będzie prowadzić Raków w sezonie 2022/23.

Trener Papszun pracuje w Rakowie od kwietnia 2016 roku. Z Rakowem wywalczył awans do I ligi i do PKO BP Ekstraklasy. W 2021 roku sięgnął też z Rakowem po Puchar Polski, wicemistrzostwo Polski, Superpuchar Polski i z powodzeniem poprowadził Raków w europejskich pucharach. Obecnie Raków to 3. drużyna w tabeli PKO BP Ekstraklasy z szansą na powtórzenie sukcesów z poprzedniego sezonu…

Zatrzymanie trenera Marka Papszuna w Rakowie i przedłużenie z nim umowy na nowy sezon to kolejny sukces właściciela klubu Michała Świerczewskiego i działaczy Rakowa.

MR-K, foto: AK

Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem! 1
Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem! 2
Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem! 3
Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem! 4
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -