fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywka"Telewizja kłamie". Na scenie częstochowskiego Klubu Politechnik wystąpią m.in. Bartosz Opania i...

„Telewizja kłamie”. Na scenie częstochowskiego Klubu Politechnik wystąpią m.in. Bartosz Opania i Tamara Arciuch

„Telewizja kłamie” to wybuchowe połączenie teatru i kabaretu. Spektakl w reżyserii Bartłomieja Kasprzykowskiego odbędzie się 29 stycznia o godz. 19 w Klubie Politechnik (al. Armii Krajowej 23/25).

Ten tytuł promowany jest słowami „cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie”. Za reżyserię spektaklu „Telewizja kłamie” odpowiada Bartłomiej Kasprzykowski. Aktor znany m.in. z „Rancza”, „Przyjaciółek”, „Halo Hans” czy „Czasu honoru” wciela się również w postać Macieja Dobora.

Na scenie towarzyszą mu Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz oraz Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz. Wśród bohaterów pojawić mają się też np. Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop…i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. Autorem scenariusza jest Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, co gwarantuje, że śmiechu nie zabraknie.

-Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Łączący teatr i kabaret spektakl „Telewizja kłamie” będzie można zobaczyć 29 stycznia o godz. 19 w Klubie Politechnik – Akademickim Centrum Kultury (al. Armii Krajowej 23/25). Bilety kosztują 100 i 110 zł. Można je kupić za pośrednictwem strony www.kupbilecik.pl.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -