fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoZmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Dotyczą m.in. komendy policji w...

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Dotyczą m.in. komendy policji w Częstochowie i Lublińcu

Zmiany kadrowe dotyczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku i Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

7 stycznia w komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w czterech śląskich jednostkach policji. Zmiany kadrowe obejmowały Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku i Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.

Rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn.

W efekcie zmian stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie powierzono mł. insp. Dariuszowi Kiedrzynowi, dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Lublińcu. Z kolei stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu obejmie kom. Dariusz Gajzler, dotychczasowy Komendant Komisariatu I Policji w Częstochowie. Obaj obowiązki pełnić będą od 11 stycznia.

Z dniem 10 stycznia pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku powierzono podinsp. Rafałowi Noszczykowi, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego częstochowskiej komendy.

Od 11 stycznia zmiany dotyczyć będą również stanowiska Naczelnika Wydziału Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Obejmie je podinsp. Mariusz Nagacz, dotychczasowy Zastępca Naczelnika tego Wydziału.

Piątkowe spotkanie było również okazją do pożegnania odchodzących na emeryturę policjantów ze ścisłej kadry kierowniczej śląskiego garnizonu policji. Nadinsp. Roman Rabsztyn podziękował za dobrą służbę i wręczył pamiątkowe ryngrafy insp. Dariuszowi Atłasikowi – Komendantowi Miejskiemu Policji w Częstochowie, insp. Łukaszowi Krebsowi – Komendantowi Powiatowemu Policji w Raciborzu, mł. insp. Piotrowi Kapuśniakowi – Naczelnikowi Wydziału Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i mł. insp. Arturowi Wilczyńskiemu – I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -