fbpx
Strona głównaPolecaneTelekamery 2021. Wśród nominowanych Magdalena Cielecka i Przemek Kossakowski

Telekamery 2021. Wśród nominowanych Magdalena Cielecka i Przemek Kossakowski

Trwa plebiscyt Telekamery 2021. W wśród nominowanych znaleźli się: Magdalena Cielecka i Przemek Kossakowski, oboje związani z Częstochową. Głosować można do 11 lutego wysyłając SMS albo oddając głos przez internet.

Tele Tydzień organizuje 24. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 10 kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

Oto kategorie w plebiscycie Telekamery 2021: aktor, aktorka, juror, komentator sportowy, nagroda magazynu NETFILM, Osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, program rozrywkowy, serial, serial fabularno- dokumentalny.

Wśród nominowanych znaleźli się związani z Częstochową Magdalena Cielecka i Przemek Kossakowski. Ona ma szansę na statuetkę dla najlepszej aktorki.

-Świetna w rolach odważnych kobiet. Każdą graną przez siebie postać wyposaża w swoją charyzmę i siłę. Bezkompromisowa i niepokorna jako mecenas z serialu „Chyłka” – opisują aktorkę organizatorzy plebiscytu.

O nagrodę z Cielecką rywalizują: Małgorzata Socha, Weronika Humaj, Anna Karczmarczyk i Agnieszka Sienkiewicz.

Z kolei Przemek Kossakowski nominowany jest w kategorii “osobowość telewizyjna”.

-Lubi wyzwania. Testuje granice własnej wytrzymałości i przełamuje tabu. Autor wyjątkowego cyklu „Down the road. Zespół w trasie” – tak opisują dziennikarza i prezentera organizatorzy Telekamer.

Razem z częstochowianinem o statuetkę walczą zaś Rafał Brzozowski, Katarzyna Dowbor, Karolina Gilon, Ida Nowakowska oraz Marcin Prokop.

Głosować na Telekamery 2021 można do 11 lutego, wybierając jeden z dwóch dostępnych kanałów głosowania: wysyłając SMS albo oddając głos przez stronę internetową www.telekamery.pl.

Członkowie Kapituły Telekamer, w której skład wchodzą laureaci Złotych Telekamer z poprzednich lat, przyznają wyróżnienia w dwóch kategoriach: Człowiek Roku i Produkcja Roku.

Redakcja (mat. telekamery.pl)

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here