fbpx

Technikum SPSK im. św. Józefa w Częstochowie czeka na chętnych!

Drodzy Ósmoklasiści! Być może jeszcze nie wiecie, że moglibyście dołączyć do naszego Technikum SPSK im. św. Józefa przy ul. Okrzei 41 w Częstochowie. Szkoła jest bezpłatna. Zapraszamy Was serdecznie!

Będziemy się ogromnie cieszyć z przyjęcia każdego ucznia, który chciałby  w naszej szkolnej społeczności rozwijać swój potencjał oraz zdobywać kompetencje i umiejętności: technika  informatyka, technika programisty, technika grafiki i poligrafii cyfrowej lub technika usług fryzjerskich z elementami kosmetologii. Mamy doskonale wyposażone pracownie, najnowocześniejszy sprzęt komputerowy, tablice multimedialne, monitory led, nowoczesną pracownię języków obcych oraz wspaniale wyposażoną pracownię dla kierunku technik usług fryzjerskich.

Współpracujemy z Politechniką Częstochowską (Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów), Uniwersytetem Humanistyczno- Przyrodniczym im. Jana Długosza oraz Cisco.
Nasze technikum istnieje zaledwie trzy lata, ale daje duże  możliwości i ciekawe doświadczenia. Otwiera nowe, szerokie horyzonty! Stwarza  warunki, aby uczniowie  mogli realizować swoje pasje,  choćby w prężnie działającym szkolnym Kole Teatralnym.

W szkole panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera

W naszej szkole szanujemy każdego ucznia, jego potrzeby, osobowość, wspieramy również uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Oferujemy wyjątkową, rodzinną atmosferę, sprzyjającą tworzeniu przyjaznych relacji i budowaniu zaufania. Nauczyciele są przyjaźni, mają indywidualne podejście do każdego ucznia, dbają o ich dobre samopoczucie, są też ich przewodnikami na drodze do zdobywania wiedzy.
Szkoła dba o wychowanie w duchu szacunku do wartości chrześcijańskich, patriotycznych i tradycji narodowych. Możecie tu poznać młodzież z Częstochowy i okolic.

Jeśli marzycie o którymkolwiek z wymienionych zawodów, które oferuje nasze technikum, to nasza szkoła jest miejscem dla Was. Czekamy na Wasze przybycie!

Więcej o Technikum SPSK im. św. Józefa w Częstochowie można przeczytać na stronie technikumczestochowa.spsk.pl. Szkoła mieści się przy ul. Okrzei 41. Kontakt: 34 323 66 63, 504 219 542.