fbpx

Teatr Nowy w Częstochowie. Improwizowane spotkanie w Klubokawiarni Alternatywa 21

W sobotę, 26 listopada o godz. 19 w Klubokawiarni Alternatywa 21 odbędzie się kolejne improwizowane spotkanie. Zaprasza na nie Teatr Nowy w Częstochowie. Początek o godz. 19.

Pod koniec października Teatr Nowy w Częstochowie zorganizował pierwszy, powarsztatowy i pilotażowy pokaz improwizacji aktorskiej, wieńczący cykl spotkań z Wojtkiem Tremiszewskim (członkiem grupy Muflasz, kabaretu Limo oraz grającego postać Warrena, przyjaciela rodziny Owensów w improwizowanym serialu „Spadkobiercy”). Wydarzenie odbyło się w Kawiarni Alternatywa 21 na Starym Rynku (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Teatr Nowy w Częstochowie. Improwizowane spotkanie w Klubokawiarni Alternatywa 21 2
Improwizowane spotkanie w Klubokawiarni Alternatywa 21 (fot. Wiesław Radzioch)

Częstochowską grupę improwizacji stworzył Paweł Bilski, Dyrektor Teatru Nowego, aktor i producent Prezes Zarządu Fundacji Oczami Brata. Tworzą ją aktorzy i aktorki związani nie tylko z częstochowską sceną: Marta Honzatko, Iwona Chołuj, Agnieszka Łopacka, Adam Hutyra, Agata Pośnik, Małgorzata Modrzycka, Aleksandra Tokarczyk, Anna Wilk, Maciej Kotlarz i Szymon Kowalik.

Potem grupa spotkała się 6 listopada. Teraz pora na kolejne improwizowane spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godz. 19 w Klubokawiarni „Alternatywa 21″ przy ul. Mielczarskiego 20. Wstęp jest wolny, jednak podczas pokazów odbywa się symboliczna zbiórka na rzecz kolejnych występów.

Teatr Nowy w Częstochowie. Improwizowane spotkanie w Klubokawiarni Alternatywa 21 3
Improwizowane spotkanie w Klubokawiarni Alternatywa 21 (fot. Wiesław Radzioch)

Znany jest już termin następnego spotkania. Odbędzie się ono 10 grudnia o godz. 19 również w Klubokawiarni przy ul. Mielczarskiego 20.

red., mat. Teatru Nowego w Częstochowie