fbpx
Strona głównaBiznesStudio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet

Studio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet

Na czym polega wyjątkowość Studia Figura? Stawia ono na holistyczne podejście, łączy porady dietetyczne, ćwiczenia, kosmetologię i motywuje do tego, by klientki osiągały wymarzone cele. Wraz ze zgubionymi kilogramami, panie zyskują pewność i wiarę w siebie.

Za Studiem Figura Częstochowa – Centrum Pięknego Ciała, które mieści się przy al. Armii Krajowej 68 stoi siedmioletnie doświadczenie. – Gdy otwierałyśmy nasze studio w Częstochowie, w całej Polsce było blisko 30 gabinetów pod szyldem „Studia Figura”, dziś jest ich ok. 300. Cenimy sobie fakt, że przez te siedem lat naszej działalności możemy poszczycić się gronem cudownych, stałych klientek, które cały czas się poszerza – mówi Sylwia Hyt, która prowadzi studio razem z mamą Elżbietą Zawalską.

Studio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet 1
Jedna z metamorfoz, które miały miejsce w Studio Figura Częstochowa (fot. Studio Figura Częstochowa)

Trzy strefy do wyboru

Co wyróżnia częstochowski gabinet? Z pewnością holistyczne podejście do kwestii wyszczuplania i modelowania sylwetki. Tu dieta idzie w parze z aktywnością fizyczną, kosmetologią, własnymi naturalnymi kosmetykami oraz suplementami.

Studio Figura proponuje klientkom trzy strefy, czyli fitness, wellness i kosmetologię estetyczną. W pierwszej z nich czeka m.in. vacushaper oraz swanshaper (czyli połączenie wysiłku fizycznego z terapią światłem podczerwonym i kolagenowym),  w drugiej proponowana jest np. elektrostymulacja i limfodrenaż, a w ramach kosmetologii skorzystać można choćby z endermologii czy liposukcji ultradźwiękowej.

Studio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet 2
Jedna z metamorfoz, które miały miejsce w Studio Figura Częstochowa (fot. Studio Figura Częstochowa)

Na czym jeszcze polega wyjątkowość tego miejsca? Kobiety stworzyły je dla kobiet, obok profesjonalnej oferty najważniejsza jest więc kameralna, swobodna atmosfera. Taka, która sprawia, że wszyscy dobrze się tu czują. – Dla nas panie nie są anonimowe, każdą znamy po imieniu. Wsłuchujemy się w ich oczekiwania i sugestie, rozmawiamy o obawach, lękach. Wiemy, że wiele z nich nie czuło się dobrze na typowej siłowni. Czuły się oceniane, stresowały nadmiernymi kilogramami, niemarkowymubraniami. U nas nikogo nie oceniamy, nie trzeba inwestować w drogi, modny strój, żeby się pokazać. My pomagamy, wspieramy, dopingujemy i cieszymy się z sukcesów każdej znaszych pań –podkreśla pani Sylwia.

Rekord? 62 kg mniej

Studio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet 3
Właścicielki Studia Figura wraz z panią Pauliną, która schudła 38 kg (fot. Studio Figura Częstochowa)

Za wspomnianymi sukcesami stoją konkretne liczby i kobiece historie. Pani Teresa dzięki swojej wytrwałości zgubiła 62 kg, pani Ola – 40 kg, pani Paulina – 38 kg (metamorfozę przechodziła na oczach całej Polski w programie „Twoja Nowa Figura” w  „Pytaniu na śniadanie”),  a np. panie Dorota i Ania – po 35 kg.

– Z każdej z nich i wszystkich naszych klientek jesteśmy bardzo dumne. Pierwsze spotkanie zaczyna się zawsze od bezpłatnej konsultacji, podczas której panie opowiadają nam o celach, które chciałby osiągnąć. Dobieramy indywidualny program treningowo-zabiegowy, a także odpowiednią dietę – wyjaśnia Sylwia Hyt. – Sukces nie przychodzi jednak z dnia na dzień, ale wymaga zaangażowania i silnej woli. Naszym zadaniem jest nie tylko pilnowanie tego, żeby wszystkie założenia planu były realizowane, ale motywowanie i monitorowanie procesu. Jeśli w pewnym momencie waga stanie, szukamy przyczyny tak długo, aż kilogramy znów polecą w dół. A kiedy przychodzi moment, gdy marzenie zostaje spełnione, cieszymy się i płaczemy z radości razem z naszymi klientkami. Potem z radością obserwujemy to, jak zmieniły się nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, jak nabrały pewności i wiary w siebie – dodaje.

Studio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet 4
Jedna z metamorfoz, które miały miejsce w Studio Figura Częstochowa (fot. Studio Figura Częstochowa)

Karnety na każdą kieszeń

Nie oznacza to jednak, że do Studia Figura Częstochowa, warto wybrać się jedynie po to, by zrzucić liczne kilogramy. – Zapraszamy wszystkie panie bez względu na to, czy chciałyby pozbyć się 5, czy 30 kg. Nie brakuje też klientek niezwykle szczupłych, które borykają się z rozstępami czy cellulitem. Nasz gabinet proponuje nie tylko zabiegi odchudzające, ale także modelujące i wyszczuplające – zaznacza pani Sylwia.

A ceny? – Proponujemy karnety na każdą kieszeń, tak, by możliwości finansowe nie stały na drodze realizacji marzeń. Oferty dobierane są indywidualnie. Do tego wprowadziłyśmy możliwość rozkładania płatności na raty lub uiszczania ich w ciągu miesiąca od zakupu – informuje Sylwia Hyt.

Studio Figura Częstochowa. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet 5
Jedna z metamorfoz, które miały miejsce w Studio Figura Częstochowa (fot. Studio Figura Częstochowa)

Więcej o ofercie Studia Figura Częstochowa- Centrum Pięknego Ciała można znaleźć na stronach www.facebook.com/studiofiguraczestochowa oraz www.studiofigura-czest.pl.

Zuzanna Suliga

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here