fbpx
Strona głównaWiadomościStrajk Kobiet organizuje za tydzień wydarzenie na częstochowskim Starym Rynku

Strajk Kobiet organizuje za tydzień wydarzenie na częstochowskim Starym Rynku

Strajk Kobiet organizuje za tydzień wydarzenie na częstochowskim Starym Rynku. Zaprasza na spotkanie pod hasłem: „Wolne cnoty medialne”.

Tytuł wydarzenia nawiązuje do dwóch ważnych tematów, którymi w ostatnich tygodniach i dniach żyje znaczna część Polaków: promowanych przez resort edukacji „cnót niewieścich” oraz obrony wolnych mediów w kontekście zagrożonej przyszłości telewizji TVN i kanału informacyjnego TVN24.

Organizatorzy spotkania, które zaplanowano na 5 sierpnia stworzyli na Facebooku poświęcone mu wydarzenie.

Na stronie napisano:

Na naszych oczach zabijania jest demokracja. Wymiar Sprawiedliwości jest atrapą że swoim TK. Kobiety mają gruntować cnoty niewieście (większego idiotyzmu nie da się wymyślić!). Rząd przejmuje jedyne, co nam pozostało: media. Walka o TVN 24 to symbol walki. Jeśli teraz nie krzykniemy głośne NIE! pis nie zatrzyma się też na mediach informacyjnych. Ta partia chce wszystko albo nic. My, kobiety, i wspierający nas mężczyźni, nie damy zniszczyć WOLNYCH MEDIÓW, wolności słowa, prawa do decydowania o swoim życiu!
Jeśli nie będziemy reagowali wystarczająco silnie, będziemy się zajmowali swoją prywatnością, Polska Demokratyczna umrze.
Profesor Adam Bodnar: demokracja się obroni wtedy, kiedy w jej obronie staną obywatele”.

Początek wydarzenie godzina 17.30.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here