fbpx
Strona głównaWiadomościStadnina Koni Malutkie zaprasza na I Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Stadnina Koni Malutkie zaprasza na I Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody

I Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody w Stadninie Koni Malutkie odbędą się w niedzielę, 9 października. Tego dnia, w Malutkie Resort, zarówno na dzieci jak i na dorosłych, czeka ogrom atrakcji!

Dla najmłodszych uczestników przygotowano konkurs 20cm w ręku, gdzie rodzic lub opiekun prowadzi konia, a młody jeździec może skupić się w pełni na pokonywaniu przeszkód.

Dla nieco starszych amatorów jeździectwa i skoków przez przeszkody przewidziano
przejazdy na wysokościach 40, 60, 80, 90 i 100cm. Młodzi jeźdźcy za swoje wyczyny będą mogli zdobyć Flot’s, puchary i sporo nagród rzeczowych.

Patronat honorowy nad imprezą objęła Wójt Gminy Dobryszyce. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 503-073-334. Zapisywać się można przez formularz, zamieszczony pod tym linkiem.

Kto nie zna Malutkich przypominamy, że na ponad 20 hektarowym terenie zlokalizowane są liczne atrakcje, które mieszczą się m.in. w Fun Parku – całorocznym park rozrywki o powierzchni 1000m2.

Co się w nim znajduje? 4 piętrowy figloraj, trampoliny, tor ninja, dmuchana zjeżdżalnia oraz automaty. Ponadto, na terenie parku usytułowany jest tor gokartowy – dwupoziomowy tor z systemem pomiaru czasu szwajcarskiej firmy Tag Hojer, a także Park Linowy Dziecięcy ze specjalną trasa dla dzieci. Trasy parku linowego dla dorosłych są w trakcie przebudowy.

W Resorcie Malutkie znajduje się również Mini Zoo, a w nim słynny osiołek Edek, kucyk Rubik, owce kameruńskie, wrzosówki, kozy anubijskie, daniele i blisko 70 dzików, w tym kilku tygodniowe warchlaczki.

Dorośli (choć dzieci także) mogą się tutaj rozerwać na kortach tenisowych, pod okiem trenera Arkadiusza Wojtali (zeszłorocznego mistrza polski w kategorii +55). Obecnie trwają zapisy się do szkółki tenisowej, gdzie szkoli się graczy w wieku od 5 do 85 lat.

Na terenie Malutkie Resort będzie mozna również coś przekąsić. Grill podczas zawodów zlokalizowany będzie na zadaszonym tarasie restauracji, a sama restauracja zaprezentuje dania kuchni łódzkiej i polskiej. W menu m.in. eskalopki w sosie z leśnych grzybów, wędzony ziemniak z ciecierzycą, dziki burger z bułką wypiekaną na miejscu, ciasta i chleby własnego wypieku.

Znajduje się tutaj również lodziarnia rzemieślnicza, gdzie przy użyciu tylko naturalnych składników wytwarzane są od podstaw klasyczne włoskie Gellato. Dla wielbicieli włoskich smaków można znaleźć tu bar Pizzeria & Bistro.

Jeżeli komuś marzy się wystąpić w filmie, serialu lub reklamie, podczas zawodów firma ATV Centrum Filmowe z Łodzi przeprowadzi rekrutację nowych twarzy do Ogólnopolskiej Galerii Twarzy.

Z ramienia ATV Centrum przedstawiciel będzie krążył po terenie Malutkie Resort i zapraszał osoby zainteresowane do wpisania się na listę castingową. Osoby, zaproszone do dalszych etapów, współpracują później przy różnego rodzaju produkcjach: filmów, reklam, seriali oraz programów telewizyjnych.

red.

Malutkie
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV