fbpx

Stacja Grawitacja zaprasza na oderwane warsztaty z akrobatyki!

Stacja Grawitacja to wyjątkowy park trampolin, który od lat dostarcza mieszkańcom Częstochowy oraz regionu wielu endorfin i emocji. W czasach pandemii koronawirusa, właściciel parku Stacja Grawitacja dokłada wszelkich starań i wypełnia surowe normy GIS, aby goście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Aktualnie po kolejnym lockdownie – firma wznowiła swoją działalność i zaprasza wszystkich chętnych na wyjątkowe warsztaty z akrobatyki oraz gimnastyki.

Odbywają się one w doskonale uzbrojonej salce gimnastycznej. Z myślą o amatorach skakania, firma przygotowała także indywidualne zajęcia ze skoków na trampolinach. O szczegóły i zapisy można pytać w recepcji parku znajdującego się przy ul. Bór 164.

Jakie jeszcze plany ma Stacja Grawitacja? Od 29 maja chce powrócić do organizacji imprez urodzinowych (oczywiście pod warunkiem, że rozporządzenie uwalniające gastronomię będzie przechylne dla przedsiębiorców).

Dla wielu milusińskich oznacza to szansę na spełnienie marzeń o tym, by swoje święto uczcić w wyjątkowy sposób. Urodziny spędzone w parku trampolin dostarczą z pewnością niezapomnianych wspomnień. Co więcej, w czasie gdy dzieci i młodzież wracają do szkół, łatwiej zebrać grupę, która będzie towarzyszyć jubilatowi podczas świętowania.

Warto dodać, że podczas imprezy urodzinowej, każdy jubilat i jego goście mają dla siebie oddzielną salkę. Rodzice zaś znajdą dla siebie miejsce na tarasie kawiarni, z którego roztacza się widok na cały park. Stamtąd będą mogli oglądać radosne szaleństwo swoich pociech.

– Zostając przy najbliższych planach, to Stacja Grawitacja przygotowuje się do obchodów Dnia Dziecka. 1 czerwca, to obok urodzin i świąt, jeden z najważniejszych dni w kalendarzu pociech i ich rodziców. Spędzenie rodzinnie Dnia Dziecka w Stacji Grawitacja to doskonały pomysł na świętowanie. Na mapie Częstochowy trudno znaleźć coś zbliżonego do naszej, wyjątkowej propozycji – zaznacza właściciel parku trampolin.

W czerwcu planowany jest również powrót lekcji wychowania fizycznego i wycieczek klasowych organizowanych w Stacji Grawitacja.

A tu zaznaczmy, że w parku trampolin klienci znajdą mnóstwo atrakcji. Wśród nich wyliczyć można park trampolin, ogromną poduchę z wieżą i trampolinami (dostarczającą dreszczyku emocji), Dwupoziomowy Park Linowy, boiska do siatkówki oraz koszykówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, Gladiator oraz ścianki wspinaczkowe.

– Przyjdź do Stacji Grawitacja Częstochowa i oderwij się od codziennych obowiązków. Poczuj dreszczyk emocji oraz młodzieńczą radość. Spraw uśmiech sobie i swoim bliskim – zachęca właściciel parku.

Park trampolin znajduje się na południu Częstochowy, przy ul. Bór 16.