fbpx

Kolorowe i bombowe wakacje w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa bardzo zmieniła nasze życie. Jej długofalowe skutki dla naszego zdrowia, także psychicznego, odczuwać będziemy przez całe lata.

Nauka zdalna, odizolowanie od rówieśników szczególnie mocno odbija się na kondycji psychicznej najmłodszych. W tych trudnych czasach warto właśnie o tym pomyśleć. Szansą dla dzieci, aby nie tylko wypocząć, ale ponownie nawiązać utracone więzi z rówieśnikami może być wakacyjny wyjazd na obóz czy kolonie. Aby wyjazd ten spełnił wszystkie nasze oczekiwani, a także był bezpieczny, warto wybrać sprawdzonego i odpowiednio przygotowanego organizatora letniego wypoczynku. Gwarancję taką daje firma Kolorowo i Bombowo z Częstochowy, która już dzisiaj zaprasza na zapisy na letni wypoczynek najmłodszych.

Ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu animacji dla dzieci

Kolorowo i Bombowo – animacje, eventy, warsztaty, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu animacji dla dzieci.

„Gdy śmieje się dziecko, to śmieje się cały świat” – to motto, które przyświeca działalności firmy. Doskonale wykształcona i przygotowana do zajęć z najmłodszymi kadra dba, aby przygotowane przez nią oferty były nie tylko atrakcyjne, ale także poszerzały horyzonty, wspierały rozwój dzieci i ich kreatywne myślenie.

Kolorowe i bombowe wakacje w czasie pandemii 2
Fot. Kolorowo i Bombowo

Na tegoroczne wakacje pracownicy Kolorowo i Bombowo szykują niezwykle atrakcyjne obozy sportowo-rekreacyjne w górach. Na miejsce letniego wypoczynku wybrano dwie niezwykle atrakcyjne i ciekawe miejscowości. To Bukowina Tatrzańska oraz Murzasichle.

Organizatorzy planują trzy turnusy. Pierwszy: od 26 czerwca do 3 lipca, drugi: od 31 lipca do 6 sierpnia oraz trzeci: od 10 do 17 sierpnia.

Jakie atrakcje zaplanowali organizatorzy?

Na dzieci czekać będzie szereg atrakcji. Zaplanowano zajęcia sportowe, a także kreatywne warsztaty i animacje. Na miejscu, każdego dnia, jak tylko pogoda dopisze, dzieci będą mogły korzystać z basenu na terenie ośrodków wypoczynkowych. Do dyspozycji obozowiczów będą w pełni wyposażone pokoje z węzłem sanitarnych i telewizją. Dzieciom zapewnione zostaną cztery posiłki dziennie, a na miejsce dowiezione zostaną autokarami. Obozy zostaną oczy wiście zgłoszone do kuratorium.

Kolorowe i bombowe wakacje w czasie pandemii 3
Fot. Kolorowo i Bombowo

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, organizatorzy zobowiązują się przestrzegać wszelkich zasad sanitarnych, jakie obowiązywać będą latem. Obozy będą bezpieczne pod każdym, również epidemicznym względem.

Wszystkie wymogi stawiane organizatorom letniego wypoczynku zostaną spełnione w stu procentach. Rodzice, którzy zdecydują się wysłać z Kolorowo i Bombowo swoje pociechy na wypoczynek, mogą być pewni, że organizatorzy zadbają o dzieci jak najlepiej.

Szczegóły dotyczące tej atrakcyjnej oferty można poznać, dzwoniąc pod numer telefonu: 690-260-434 lub wchodząc na stronę: www.kolorowoibombowo.pl.

Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.