fbpx

Częstochowskie kina Cinema City zapraszają widzów od 28 maja

-Kino Cinema City kontratakuje. Wielki powrót już 28 maja – tak nawiązując do „Gwiezdnych Wojen” swój powrót po miesiącach przerwy ogłasza popularna sieć kin.

O ile kino OKF w Częstochowie postanowiło wykorzystać możliwość wcześniejszego wznowienia działalności i zaprosi widzów już 21 maja, to sieć kin Cinema City poczeka z otwarciem o kilka dni dłużej.

Swój powrót po miesiącach przerwy ogłasza nawiązując do „Gwiezdnych Wojen”.

-Dawno temu, w odległej galaktyce musieliśmy zamknąć bramy naszych kin. Nadszedł jednak dzień, którego wyczekiwaliśmy z zapartym tchem od kilku miesięcy. W piątek, 28 maja otwieramy ponownie kina Cinema City, by móc razem z Wami przeżywać filmowe emocje na wielkim ekranie. Jak mawiał wielki mistrz Yoda: “Rób. Albo nie rób. Nie ma próbowania.” Stawiamy więc na działanie i robimy wszystko byście mogli bezpiecznie zasiąść w kinowych fotelach i cieszyć się magią kina. Mamy nadzieję, że tak jak my już przebieracie nogami i nie możecie doczekać się filmowej rozrywki, którą uwielbiamy się z Wami dzielić i za którą tak tęskniliście. Lada chwila na naszej stronie internetowej będziecie mogli znaleźć aktualny repertuar, ale już teraz zapewniamy, że będzie co oglądać, a filmów czekających na swoją premierę nagromadziło się naprawdę wiele. Na otwarcie szykujemy takie tytuły jak: “Nomadland”, “Cruella”, “Mortal Kombat”, “Wolka” i wiele innych! Najwyższa pora odkurzyć swoją kartę Unlimited, przetrzeć okulary i przygotować się na kinowe emocje. O szczegółach funkcjonowania kina i obowiązujących zasadach sanitarnych będziemy informować na bieżąco. Niebawem na naszej stronie znaleźć będziecie mogli także Q&A z odpowiedziami na najważniejsze pytania. Przed nami nielimitowany czas spędzony przed wielkim ekranem i niezliczona ilość filmów wartych obejrzenia. Czekamy na wszystkich kinomanów w Cinema City już 28 maja. Niech moc będzie z Wami! – zaprasza zespół Cinema City na swojej stronie internetowej.

Częstochowskie kina Cinema City zapraszają widzów od 28 maja 2
Cinema City (mat. prasowe)

Dla częstochowian oznacza to, że już niebawem będą mogli wybrać się do jednego z lokalnych punktów sieci – Wolność lub Galeria Jurajska.

Przy okazji zapewnia, że wszystkie niewykorzystane vouchery i karty podarunkowe, które były ważne na dzień 6 listopada 2020 r., zostaną przedłużone do 31 maja 2022 r. Szczegóły: www.cinema-city.pl

ZS

Czytaj także: To już pewne: częstochowski teatr wróci do gry 22 maja