fbpx
Strona głównaSportŚrodkowy Exact Systems Norwid przeszedł do lidera Tauron 1 Ligi

Środkowy Exact Systems Norwid przeszedł do lidera Tauron 1 Ligi

W składzie Exact Systems Norwid doszło do niespodziewanej zmiany. Z klubem pożegnał się środkowy Mateusz Zawalski, który przeszedł do lidera Tauron 1 Ligi BBTS Bielsko-Biała. Wszystko za sprawą Bartosza Cedzyńskiego, którego BBTS-owi „podkupił” mistrz Polski Jastrzębski Węgiel. Działacze z Bielska-Białej musieli szukać zastępcy Cedzyńskiego i wybór padł na Mateusza Zawalskiego, która ma za sobą grę w Plus Lidze w barwach ZAKSY Kędzierzyn Koźle, z którą wywalczył wicemistrzostwo Polski i wygrał Ligę Mistrzów.

Działacze Exact Systems Norwid i BBTS-u doszli między sobą do porozumienia i transfer Zawalskiego do BBTS-u stał się faktem. Od 1 lutego trenuje z siatkarzami BBTS-u i ma walczyć z nimi o awans do Plus Ligi.

Zawalski swoje pierwsze kroki z siatkówką stawiał w Norwidzie Częstochowa, gdzie grał w młodzieżowych zespołach i seniorskiej drużynie. Następnie reprezentował barwy Krispol Września i ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Z Zaksy ponownie trafił do Exact Systems Norwid, skąd przeszedł do BBTS Bielsko Biała.

AK, foto: AK

Środkowy Exact Systems Norwid przeszedł do lidera Tauron 1 Ligi 1
Środkowy Exact Systems Norwid przeszedł do lidera Tauron 1 Ligi 2
Środkowy Exact Systems Norwid przeszedł do lidera Tauron 1 Ligi 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -