fbpx
Strona głównaSportCo za niespodzianka!!! Piotr Gruszka odwiedził siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki i...

Co za niespodzianka!!! Piotr Gruszka odwiedził siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki i złożył noworoczne życzenia…

Zawodniczki 1-ligowej Akademii Siatkówki SPS Panki spotkały się w piątek na pierwszym treningu w nowym 2021 roku. Gościem specjalnym był 450-krotny reprezentant Polski w siatkówce, a obecnie trener i celebryta Piotr Gruszka, który złożył siatkarkom AS SPS Panki noworoczne życzenia i napił się szampana oczywiście 0%…

Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki grają w 1 lidze śląskiej. Po 10 rozegranych meczach zajmują 1. miejsce w grupie A. Mają na koncie 26 punktów. Bilans AS SPS to 9 zwycięstw i tylko 1 porażka.

W piątek siatkarki AS SPS Panki spotkały się na pierwszym tegorocznym treningu i rozpoczęły przygotowania do dalszej części sezonu i walki o awans do 2 ligi ogólnopolskiej. Niespodzianką na treningu była wizyta Piotra Gruszki. Gruszka to były siatkarz m.in. AZS-u Częstochowa, 450-krotny reprezentant Polski, a obecnie trener i celebryta. „Grucha” złożył siatkarkom noworoczne życzenia i wypił przysłowiową lampkę szampana 0%.

Na pomysł sprowadzenia Gruszki na pierwszy noworoczny trening wpadł prezes klubu Mateusz Szadkowski. Pytamy prezesa czy to prawda? – Tak. Oczywiście to mój pomysł, bo działam sam bez niczyjej pomocy – potwierdza prezes AS SPS Panki Mateusz Szadkowski. – Napisałem do Piotra i zgodził się przyjechać złożyć życzenia noworoczne i zobaczyć trening. Był to pierwszy trening noworoczny, a przede wszystkim rozpoczęcie sezonu w nowym 2021 roku. Zaczynamy trenować i sparować. W środę gramy sparing z AZS Częstochowa, a w piątek z WKS Prosna Wieruszów z 3 ligi łódzkiej.

Pierwszy mecz w 1 lidze śląskiej AS SPS Panki rozegra 22 stycznia z MKS Dwójką Zawiercie.

Co za niespodzianka!!! Piotr Gruszka odwiedził siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki i złożył noworoczne życzenia... 1

Foto: Materiały prasowe klubu

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here