fbpx
Strona głównaDomZdrowie i urodaSprawne mikrokrążenie, więcej zdrowia, lepsza jakość życia

Sprawne mikrokrążenie, więcej zdrowia, lepsza jakość życia

Studio Zdrowia i Urody przy ul. Jana III Sobieskiego 54 (Klinika okulistyczna KOMED) oferuje swoim klientom Sesję manualną Access Bars oraz Fizykalną Terapię Naczyniową BEMER.

ACCESS BARS –  to subtelny dotyk 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały stres, wszystkie emocje, frustracje, depresje, strach, obawy, złość. Umysł jest wprowadzany w stan Theta, to umożliwia dotarcie do podświadomości, nagromadzonych  tam przekonań i uczuć. Dotyk uaktywnia pewien proces naszej podświadomości i oczyszcza z niesłużących nam myśli, wierzeń, uprzedzeń, pomaga zwalczyć depresję, bezsenność, uzależnienia, nadmierny stres, zwiększa poziom  koncentracji, wzmacnia kreatywność,  pozytywnie wpływa  na strefę seksualną, a także otwiera na większe możliwości przyciągania pieniędzy. Jak może być jeszcze lepiej? Z sesji ACCESS BARS mogą korzystać wszyscy, bez względu na wiek i stan zdrowia.

– Dziś większość ludzi żyje w permanentnym stresie, a nadmiar bodźców i informacji rozstraja nasz układ nerwowy. Jako Opiekun Medyczny z wieloletnim doświadczeniem, zapraszam do skorzystania z Fizykalnej Terapii Naczyniowej BEMER –  wskazana jest do  zapobiegania i uzupełniającego leczenia chorób oraz dolegliwości wywoływanych zaburzeniami mikrokrążenia – mówi Grażyna Ochenkowska.

Oto przykłady: – Przewlekłe zaburzenia w gojeniu ran, przewlekłe schorzenia zwyrodnieniowe układu kostno-mięśniowego, przewlekłe zmęczenie, zaburzenia snu, cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek, ostre i przewlekłe bóle, choroby serca, udary mózgu oraz schorzenia powodujące pogorszenie jakości życia i wiele innych – wylicza Ochenkowska.

Urządzenie BEMER klasy II A usprawnia zaburzoną naczynioruchowość, to powoduje szybszy przepływ krwi, organizm jest bardziej dotleniony, odżywiony i zregenerowany. Większość produktów przemiany materii zostaje usunięta. Organizm stabilizuje się na poziomie komórkowym, co wpływa pozytywnie na całe ciało. Jedną terapię trwającą zaledwie 8 minut (także profilaktycznie) można porównać do przebiegu 22 km na bieżni.

Sprawne mikrokrążenie, więcej zdrowia, lepsza jakość życia 1
fot. Bemer

Kto może korzystać z terapii?

Tu nie ma ograniczeń wiekowych, każdy, kto chce zatrzymać zdrowie, wzmocnić

Odporność lub wspomóc leczenie, może skorzystać z terapii.

– Niesamowite efekty stosowania terapii odczuwają sportowcy, stwierdzają mniejsze zmęczenie, szybką regenerację po wysiłku, lepszą  wydolność i formę, więcej chęci do działania, więcej energii i lepsze wyniki. Jestem szczęśliwa, widząc, jak szybko pacjenci odzyskują zdrowie, sprawność fizyczną i radość życia – zapewnia Grażyna Ochenkowska.

Terapia BEMER  nie wyklucza działań lekarzy i terapeutów, jest ich uzupełnieniem w większości chorób i przy rehabilitacji, która stosowana jest, nie tylko w warunkach domowych, ale także w gabinetach lekarskich, klinikach i uzdrowiskach.

W celu poznania korzyści płynących ze stosowania Fizykalnej Terapii Naczyniowej BEMER oraz sesji ACCESS BARS  należy umówić wizytę telefonicznie.

Więcej informacji: grazyna-ochenkowska.bemergroup.com/pl, 604 263 156.

Czytaj także: Lepsze krążenie, lepsze zdrowie, lepsza jakość życia

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -