fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościLepsze krążenie, lepsze zdrowie, lepsza jakość życia

Lepsze krążenie, lepsze zdrowie, lepsza jakość życia

Studio Zdrowia i Urody ul. Jana III Sobieskiego 54 (Klinika okulistyczna KOMED) oferuje swoim klientom Sesję manualną Access Bars oraz Fizykalną Terapię Naczyniową Bemer.

Access Bars – terapia polegająca na dotyku 32 punktów na głowie, umysł jest wprowadzany w stan Theta, to umożliwia dotarcie do podświadomości, nagromadzonych tam przekonań i uczuć. Następuje depolaryzacja niesprzyjających przekonań poprzez rozładowanie elektromagnetyczne, to wyzwala pozytywną energię, spokój, relaks, wspiera w pokonywaniu różnych chorób i otwiera na obfitość.

– Dziś większość ludzi żyje w permanentnym stresie, a nadmiar bodźców i informacji rozstraja nasz układ nerwowy. Jako Opiekun Medyczny z wieloletnim doświadczeniem, zapraszam do skorzystania z Fizykalnej Terapii Naczyniowej Bemer – polegającej na zapobieganiu i uzupełnianiu leczenia chorób oraz dolegliwości wywoływanych zaburzeniami mikrokrążenia w takich chorobach jak przewlekłe zaburzenia w gojeniu ran, przewlekłe schorzenia zwyrodnieniowe układu kostno – mięśniowego, przewlekłe zmęczenie, zaburzenia snu, cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek, ostre i przewlekłe bóle, choroby serca, udary mózgu oraz schorzenia powodujące pogorszenie jakości życia i wiele innych – mówi Grażyna Ochenkowska.

Lepsze krążenie, lepsze zdrowie, lepsza jakość życia 1
fot. Bemer

Urządzenie Bemer klasy II A usprawnia zaburzoną naczynioruchowość, to powoduje szybszy przepływ krwi, organizm jest bardziej dotleniony, odżywiony i zregenerowany. Wszystkie produkty przemiany materii zostają usunięte. Organizm stabilizuje się na poziomie komórkowym, co wpływa pozytywnie na całe ciało. Jedna terapia trwająca zaledwie 8 min (profilaktycznie) równa się 22 km na bieżni.

Kto może korzystać z terapii?

Tu nie ma ograniczeń wiekowych, każdy, kto chce zatrzymać zdrowie, wzmocnić
odporność lub wspomóc leczenie, może skorzystać z terapii.
– Niesamowite efekty stosowania terapii odczuwają sportowcy, stwierdzają mniejsze
zmęczenie, szybką regenerację po wysiłku, lepszą wydolność i formę, więcej chęci do
działania, więcej energii i lepsze wyniki. Jestem szczęśliwa, widząc,  jak szybko pacjenci odzyskują zdrowie, sprawność fizyczną i radość życia – zapewnia Ochenkowska.

Terapia Bemer nie wyklucza działań lekarzy, terapeutów, lecz jest ich uzupełnieniem i jest stosowana we wszystkich chorobach i rehabilitacji, w gabinetach lekarskich, klinikach, przychodniach, uzdrowiskach.

W celu poznania korzyści płynących ze stosowania Fizykalnej Terapii Naczyniowej Bemer należy umówić wizytę telefonicznie, a także podczas Dni Otwartych – 25 i 26 marca.

Więcej informacji: grazyna-ochenkowska.bemergroup.com/pl, 604 263 156.

(red.)

Czytaj także: Leczenie bez leków? Pomoże tu Fizykalna Terapia Naczyniowa Bemer

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -