fbpx

W Częstochowie odbędzie się spotkanie biznesowe „Speed Business”

W środę, 15 marca odbędzie się spotkanie biznesowe pod hasłem „Speed Business”. Na wydarzenie zaprasza Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie.

O spotkaniach biznesowych, na które zaprasza Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, wielokrotnie pisaliśmy już na łamach „Gazety Regionalnej”. W ubiegłym roku dwukrotnie i z ogromnym powodzeniem zorganizowano wydarzenia pn. „Szukasz swojego partnera w biznesie?” (relacjonowaliśmy je m.in. TUTAJ). Organizatorzy wydarzenia wierzą, że nawiązane podczas wspomnianych spotkań kontakty, zaowocują w przyszłości efektywną i długotrwałą współpracą.

W Częstochowie odbędzie się spotkanie biznesowe "Speed Business" 2
Druga edycja spotkania biznesowego „Szukasz swojego partnera w biznesie?” (mat. RIPH)

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie tego typu przedsięwzięciami Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie szykuje kolejne z nich. Tym razem odbędzie się ono już 15 marca o godz. 10 w siedzibie spółki Polontex S.A.
ul. Rejtana 25 w Częstochowie. Spotkaniu towarzyszy hasło „Speed Business”.

Głównym celem wydarzenia będzie możliwość nawiązania kontaktów z nowymi
firmami, przedstawienia swojej oferty oraz dotarcie ze swoimi produktami
i usługami do potencjalnych klientów podczas szybkich rozmów przy stolikach. Oferty
przedsiębiorców, którzy wezmą udział w spotkaniu zostaną zamieszczone w
katalogu biznesowym, który ukaże się w wersji papierowej oraz elektronicznej.

W Częstochowie odbędzie się spotkanie biznesowe "Speed Business" 3
Druga edycja spotkania biznesowego „Szukasz swojego partnera w biznesie?” (mat. RIPH)

Według zapowiedzi w marcowym spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele m.in. Urzędu Miasta Częstochowy, Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Agencji Rozwoju Przemysłu, Funduszu Górnośląskiego, Regionalnego Funduszu Gospodarczego, Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie czy Politechniki Częstochowskiej.

Nie zabraknie również reprezentantów firmy z branży prawniczej, budowlanej, IT, transportowej, motoryzacyjnej, usługowej, sportowej, włókienniczej, obuwniczej oraz żywnościowej. Organizatorzy zaplanowali także wystąpienia gościa honorowego.

W Częstochowie odbędzie się spotkanie biznesowe "Speed Business" 4
Druga edycja spotkania biznesowego „Szukasz swojego partnera w biznesie?” (mat. RIPH)

W gronie patronów medialnych spotkania biznesowego „Speed Business” znalazła się „Gazeta Regionalna”. Szczegóły: www.riph.eu.

red.