fbpx

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach

Kolejna, 6. już edycja spotkania dla właścicieli i przedstawicieli firm odbyła się 18 i 19 października. Na wydarzenie z cyklu Speed Business, organizator – Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa zaprosiła uczestników do Hotelu Strzelnica Family Resort & Spa w Kochcicach.

Speed Business to szybka i skuteczna forma nawiązywania kontaktów biznesowych. Szóstą odsłonę tego wydarzenia zorganizowano tym razem w formie wyjazdowej. Spotkanie w formule szybkich rozmów dla przedsiębiorców odbyło się w dniach 18-19 października w Hotelu Strzelnica Family Resort & Spa w Kochcicach, przy ul. Lublinieckiej 9.

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach 2
mat. RIPH

Jak zapewniają organizatorzy spotkanie Speed Business ma na celu promowanie firm, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych przez ich przedstawicieli oraz wspieranie działań na rzecz rozwoju gospodarczego. W trakcie spotkania przedsiębiorcy mogli wzajemnie zaprezentować swoje produkty i usługi oraz potrzeby inwestycyjne, np. zakupowe czy kooperacyjne.

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach 3
mat. RIPH

– Speed Business to najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów – podkreślają organizatorzy. Nietypowa formuła wydarzenia została zaczerpnięta z idei „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy stolikach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym partnerom – dodaje przedstawiciel organizatora.

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach 4
mat. RIPH

W spotkaniach biorą udział właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie oraz osoby decyzyjne w firmach, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe, znaleźć nowych partnerów biznesowych, promować swój biznes, rozszerzyć możliwości biznesowe oraz zgarnąć wiedzę i kontakty. Tym razem w wydarzeniu organizowanym przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową uczestniczyli także przedstawiciele KSSE S.A., Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Polskiej Agencja Inwestycji i Handlu oraz Funduszu Górnośląskiego S.A.

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach 5
mat. RIPH

Dwudniowe spotkanie Speed Business obfitowało w liczne wydarzenia, także integracyjne. Przygotowano  wiele atrakcji, m.in. zajęcia na strzelnicy, paintball, gokarty czy biesiadę śląską oraz zwiedzanie Jasnej Góry.

red., mat. RIPH