fbpx

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach

Kolejna, 6. już edycja spotkania dla właścicieli i przedstawicieli firm odbędzie się 18 i 19 października. Na wydarzenie z cyklu Speed Business, organizator – Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza do Hotelu Strzelnica Family Resort & Spa w Kochcicach.

Speed Business to szybka i skuteczna forma nawiązywania kontaktów biznesowych. Trwają przygotowania do szóstej odsłony tego wydarzenia organizowanego tym razem w formie wyjazdowej. Spotkanie w formule szybkich rozmów dla przedsiębiorców zaplanowano w dniach 18-19 października w Hotelu Strzelnica Family Resort & Spa w Kochcicach, przy ul. Lublinieckiej 9.

Jak zapewniają organizatorzy spotkanie Speed Business ma na celu promowanie firm, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych przez ich przedstawicieli oraz wspieranie działań na rzecz rozwoju gospodarczego. W trakcie spotkania przedsiębiorcy będą mogli wzajemnie zaprezentować swoje produkty i usługi oraz potrzeby inwestycyjne, np. zakupowe czy kooperacyjne.

– Speed Business to najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów – podkreślają organizatorzy. Nietypowa formuła wydarzenia została zaczerpnięta z idei „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy stolikach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym partnerom – dodaje przedstawiciel organizatora.

W spotkaniach biorą udział właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie oraz osoby decyzyjne w firmach, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe, znaleźć nowych partnerów biznesowych, promować swój biznes, rozszerzyć możliwości biznesowe oraz zgarnąć wiedzę i kontakty. Tym razem w wydarzeniu organizowanym przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową uczestniczyć będą także przedstawiciele KSSE S.A., Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Polskiej Agencja Inwestycji i Handlu oraz Funduszu Górnośląskiego S.A.

Dwudniowe spotkanie Speed Business obfitować będzie w liczne wydarzenia, także integracyjne. Wieczorem będzie można skorzystać z wielu atrakcji, przygotowano m.in. zajęcia na strzelnicy, paintball, gokarty czy biesiadę śląską, zaś drugiego dnia będzie można wybrać się na zwiedzanie Jasnej Góry.

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach 1

red., mat. RIPH

Czytaj także: Dom Księcia wreszcie sprzedany? Zaoferowano 5 mln 100 zł

Spotkanie przedsiębiorców z cyklu Speed Business już po raz 6. Tym razem w Kochcicach 2
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/