fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowaSoward Smart Kids – oferta zajęć, która zapewnia moc korzyści dla Twojego...

Soward Smart Kids – oferta zajęć, która zapewnia moc korzyści dla Twojego Dziecka

Twórcy Soward Smart Kids wierzą, że edukacja jest najlepszym narzędziem pomocy Twojemu Dziecku w osiąganiu najwyższych możliwych celów.

Częstochowska Soward Smart Kids określana jest Szkołą Mistrzów Świata. Odkrywanie potencjału dzieci, pielęgnowanie go oraz pobudzanie to właśnie zadanie, które stawiają przed sobą twórcy akademii kluczowych kompetencji i zajęć dodatkowych.

Soward Smart Kids łączy siły!

Za sukcesem Soward Smart Kids stoją Brain Child Learning, czyli światowy  lider w zakresie treningu mózgu i wzmocnienia zmysłów oraz Grupa Edukacyjna Soward – niekwestionowany lider w zakresie edukacji dzieci w dziedzinie języków obcych i kompetencji społecznych. Przykładem tego, jak silna to marka jest Soward Academy – niezwykle ceniona niepubliczna szkoła podstawowa w Częstochowie.

Soward Smart Kids stworzyli rewolucjoniści edukacji, którzy wierzą w lepszy świat i w to, że  edukacja jest najlepszym narzędziem pomocy Twojemu Dziecku w osiąganiu najwyższych możliwych celów. W świecie Soward nie tylko uczy się i wychowuje, ale też stwarza warunki, w którym wszystkie dzieci mają równe szanse na rozwój, według tych samych zasad i programów.

Soward Smart Kids – oferta zajęć, która zapewnia moc korzyści dla Twojego Dziecka 1
Soward Smart Kids (fot. Soward Smart Kids)

Innowacyjne techniki uczenia

Soward Smart Kids daje gwarancję, że Twoje Dziecko rozwija się pod okiem specjalistów, i to tych z najwyższej edukacyjnej półki. Częstochowska akademia współpracuje bowiem z międzynarodowym zespołem ekspertów. Połączenie innowacyjnych technik uczenia się z przełomowym programem badawczym sprawia, że to właśnie takie zajęcia stają się pierwszym wyborem rodziców, którzy dostrzegają w swoich dzieciach potencjał i chcą, by wykorzystano go jak najlepiej.

Celem Soward Smart Kids jest nie tylko praca nad tym, by Twoje Dziecko odnosiło lepsze wyniki w szkole, było bardziej skoncentrowane czy szybciej chłonęło wiedzę. Tu zostaje „wyposażone” także w umiejętności niezbędne do szczęśliwego życia. Akademia wypełnia bowiem lukę w polskim systemie edukacyjnym.

W Soward Smart Kids kompetencje, które istotne są nie tylko w życiu szkolnym, ale także w dorosłym, zawodowym – stawiane są na pierwszym miejscu. To one gwarantują Twojemu Dziecku szczęście w szkole, grupie rówieśniczej, domu i dają też podstawę do tego, by osiągnęło szeroko pojęty sukces życiowy.

Soward Smart Kids – oferta zajęć, która zapewnia moc korzyści dla Twojego Dziecka 2
Soward Smart Kids (fot. Soward Smart Kids)

Kompleksowa oferta

Kreatywność, mindfulness, przedsiębiorczość, inteligencja emocjonalna, odporność psychiczna, poczucie wartości i nawiązywanie relacji  – to tylko niektóre korzyści, które zapewni Twojemu Dziecku Soward Smart Kids.

Oferta szkoły jest kompleksowa. U jej podnóża znajdziemy „Soward Skills”, czyli umiejętności życiowe, których Twoje Dziecko uczy się podczas warsztatów relacji międzyludzkich i treningów.

Z kolei „Brainy Sensory Enhancement” to program wspierania kompetencji szkolnych i życiowych. Dzięki niemu, Twoje Dziecko, dowie się, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Za sprawą „Brainy Abacus”  i matematyki mentalnej zyska zaś umiejętność koncentracji i niewyobrażalnie szybkiego liczenia.

Soward Smart Kids – oferta zajęć, która zapewnia moc korzyści dla Twojego Dziecka 3
fot. Soward Smart Kids

Dzieci, które marzą o pracy w mediach zaprasza „Soward Media School”, czyli „Akademia Młodego Dziennikarza”. A język angielski, którego znajomość jest dziś wręcz niezbędna, szlifuje z kolei Soward English. Obie te formy zapewniają to, że Twoje Dziecko będzie doskonale władać językiem ojczystym i obcym.

Jeśli Twoje Dziecko ma np. artystyczne inspiracje, zaciekawi je z pewnością „Soward edu3Dkacja”, tj. projektowanie przestrzenne i druk 3D. Są one tak absorbujące, że na pewno nie usłyszysz już więcej, że Twoje Dziecko „się nudzi”.

Warto dodać, że w Soward Smart Kids nacisk stawiany jest również na rozwój fizyczny Twojego Dziecka. Stąd właśnie „Soward CSW”, czyli szkoła oferująca naukę aikido, karate i samoobrony. Pielęgnując fizyczną sferę, nie zapomina się tu jednak o duchowych wartościach płynąc z tych dyscyplin.

Więcej o ofercie Soward Smart Kids Academy można przeczytać na smartkids.soward.eu.

Zuzanna Suliga

Czytaj także: W Soward Smart Kids wierzymy, że każde dziecko nosi w sobie mistrzowski potencjał [ROZMOWA]

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here