fbpx
Strona głównaWypoczynekSOLPARK. Nowoczesny obiekt stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji

SOLPARK. Nowoczesny obiekt stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji

Centrum sportowo-konferencyjne SOLPARK mieści się w samym sercu Kleszczowa. Bogata oferta sprawia, że miejsce to przyciąga sportowców, klientów indywidualnych i biznesowych, a także rodziny z dziećmi.

SOLPARK stworzono z myślą o zdrowiu i rekreacji gości. Obiekt znajduje się w Kleszczowie niedaleko Łodzi i jest największą inwestycją zrealizowaną w tej okolicy. To nowoczesne centrum sportowo-konferencyjne szeroką ofertę kieruje do klientów biznesowych, sportowców, zwolenników aktywności fizycznej i odnowy biologicznej oraz rodzin nastawionych na wypoczynek. Na wszystkich odwiedzających czekają komfortowe pokoje i apartamenty, restauracje zapewniające pełną obsługę gastronomiczną, sale konferencyjne, zaplecze sportowe (m.in. siłownia, basen, korty tenisowe) oraz strefa SPA.

SOLPARK. Nowoczesny obiekt stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji 1
mat. SOLPARK Kleszczów

Szeroki wachlarz usług

Kompleks dzieli się na trzy główne części: centrum sportowo-rekreacyjne, hotel oraz centrum konferencyjne. Dzięki temu SOLPARK może zapewnić klientom wyjątkowo szeroki wachlarz usług.

Pierwsza część skierowana jest do osób ceniących aktywny tryb życia, poszukujących ciekawej rozrywki czy relaksu. W ofercie centrum sportowo-rekreacyjnego znajdują się baseny, sauny, kriosauna oraz grota solna. W obiekcie można znaleźć także hale sportowe, boiska piłkarskie, siłownię i salę fitness, kort tenisowy oraz takie obiekty sezonowe jak boisko do siatkówki plażowej, lodowisko czy wypożyczalnia rowerów.

SOLPARK. Nowoczesny obiekt stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji 2
mat. SOLPARK Kleszczów

Usługi oferowane przez SOLPARK spełniają najwyższe standardy, dlatego korzystają z nich również profesjonalni zawodnicy. Warto dodać, że gośćmi obiektu były narodowe kadry piłkarskie m.in. młodzieżowe reprezentacje Polski czy młodzieżowa reprezentacja Iranu.

Z kolei na tych gości, którzy poszukują zaś odrobiny relaksu, czeka gabinet masażu oraz gabinet fryzjersko-kosmetyczny. Z kolei relaks na długie godziny zapewni kręgielnia, stół do cymbergaja oraz piłkarzyków, dart, rzutki, lotki, a także sześć profesjonalnych stołów bilardowych.

Gwarancja udanego wypoczynku

SOLPARK. Nowoczesny obiekt stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji 3
mat. SOLPARK Kleszczów

Do dyspozycji tych, którzy chcieliby zostać w kompleksie dłużej, jest wspomniany już hotel mieszczący się w dwóch budynkach. Pierwszy – SOLPARK jest integralną częścią kompleksu, zlokalizowaną w głównej części zabudowy. Oferuje zaś pokoje w stylu skandynawskim. Z kolei z myślą o gościach ceniących sobie klasyczne wnętrza proponowany jest  pobyt w hotelu SOLPARK***, który mieści się naprzeciwko centrum sportowo-rekreacyjnego. Stylowe pokoje i apartamenty są gwarancją udanego wypoczynku.

Należy podkreślić, że SOLPARK to również doskonałe rozwiązanie dla biznesu. Tutejsze centrum konferencyjne to idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje lub imprezę integracyjną. Do dyspozycji klientów pozostawiona jest duża i nowoczesna aula, dwie sale konferencyjne oraz sala klubowa. Wszystkie pomieszczenia biznesowe są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Zaplecze hotelowe oraz gastronomiczne pozwala na organizację nawet kilkudniowych wydarzeń.

Więcej o kompleksie na stronie solpark-kleszczow.pl

mat. SOLPARK Kleszczów

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie