fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaSportSkra uzbierała 175 tysięcy złotych w akcji crowdfundingowej. A w poniedziałek wraca...

Skra uzbierała 175 tysięcy złotych w akcji crowdfundingowej. A w poniedziałek wraca do gry w Fortuna 1 Lidze

Piłkarze Skry Częstochowa kończą okres przygotowawczy i wracają do rozgrywek w Fortuna 1 Lidze. Na pierwszy oficjalny mecz w 2023 roku pojadą do Chojnic i zmierzą się z Chojniczanką.

Skra nie ma udanej rundy jesiennej. Klub wszystkie mecze rozgrywał poza Częstochową i to niejako przełożyło się na wyniki. Częstochowscy piłkarze w 18 meczach zdobyli tylko 15 punktów i zajmują 17. miejsce w strefie spadkowej.

Podczas przerwy zimowej w Skrze doszło do kilku roszad kadrowych, o których już informowaliśmy na łamach „Gazety Regionalnej”. Piłkarze Skry różnie też prezentowali się w meczach kontrolnych. Zwycięstwa przeplatali remisami i porażkami. Piłkarze przygotowywali się do rundy wiosennej, a działacze walczyli z czasem i remontem stadionu, tak by piłkarze jak najszybciej wrócili do gry w Częstochowie. Jest na to szansa już w marcu…

Skra Częstochowa zakończyła w ostatnich dniach akcję crowdfundingową, której celem było pozyskanie inwestorów i pieniędzy potrzebnych do modernizacji stadionu, który pozwoli szybko wrócić do Częstochowy. Poniżej prezentujemy komunikat klubu.

„Inwestorzy zasilili klub kwotą nieco ponad 175 tysięcy złotych, co z pewnością przybliży nas do zrealizowania celów związanych z budową trybun i infrastruktury około stadionowej na obiekcie przy ulicy Loretańskiej w Częstochowie. Udało nam się osiągnąć próg powodzenia, dzięki czemu pieniądze będą mogły zostać przeznaczone na część dalszych prac związanych z modernizacją stadionu.

W trakcje emisji, w akcje naszego klubu zainwestowało łącznie około 70 sympatyków wspierających Skrę Częstochowa.

Bardzo dziękujemy i składamy wyrazy ogromnej wdzięczności wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i zdecydowali się wspomóc Klub w walce o powrót do naszego wspólnego piłkarskiego domu. Zdajemy sobie sprawę z trudnych gospodarczo czasów, dlatego też każda możliwa pomoc ma dla nas ogromne znaczenie i każde najmniejsze wsparcie przybliża nas do celu, jakim jest dostosowanie stadionu do wymagań podręcznika licencyjnego PZPN.

Inwestorzy otrzymali już wiadomość dotyczącą m.in. dopełnienia formalności i aktywacji inwestycji.”

AK, fot: AK

Skra uzbierała 175 tysięcy złotych w akcji crowdfundingowej. A w poniedziałek wraca do gry w Fortuna 1 Lidze 1
Skra uzbierała 175 tysięcy złotych w akcji crowdfundingowej. A w poniedziałek wraca do gry w Fortuna 1 Lidze 2
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -