fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywka"Akademia Kreatywności". Galeria pod Glinianym Aniołem w Lublińcu zaprasza na warsztaty

„Akademia Kreatywności”. Galeria pod Glinianym Aniołem w Lublińcu zaprasza na warsztaty

Lubliniecka Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza na warsztaty „Akademia Kreatywności. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W piątek, 17 lutego o godz. 17 odbędą się pierwsze warsztaty z cyklu „Akademia Kreatywności” pt. „Mania malowania”. Zaprasza na nie Galeria pod Glinianym Aniołem działająca przy lublinieckim Miejskim Domu Kultury. Zajęcia to propozycja dla młodzież i dorosłych. Prowadząca Anna Gruca przekaże zgromadzonym podstawy rysunku i malarstwa. Każdy będzie mógł zatem spróbować swoich sił i stworzyć pierwsze dzieło.

Z kolei 20 lutego o godz. 17 organizatorzy zapraszają na spotkanie z Szydełkomaniakami pt. „Dzierganie na zawołanie. Dekor na wesoło”. Podczas spotkania oprócz  tworzenia wyjątkowego rękodzieła, w przyjaznej atmosferze będzie można napić się aromatycznej herbaty lub pysznej kawy, dzieląc się przy tym swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Dzień później, tj. 21  lutego na godz. 11 zaplanowano warsztaty z cyklu „Kreatywni 60+”. Tym razem seniorzy zajmą się tworzeniem koszyków ze sznurka. Zaś 24 lutego o godz. 17 odbędą się zajęcia „Ceramika dla każdego”.

Szczegóły: mdk.lubliniec.pl.

mat. MDK w Lublińcu

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -