Skra Częstochowa walczyła z Polonią Warszawa, ale „Czarne Koszule” okazały się lepsze…

Piłkarze Skry Częstochowa przegrali po dogrywce z Polonią Warszawa 2:3 i odpadli z rozgrywek.

Wtorkowe spotkanie zaczęło się bardzo źle dla Skry. Goście już w pierwszej swojej akcji w 1. minucie zdobyli bramkę. To jednak nie podłamało częstochowian. Walczyli i wyrównali w 39. minucie po golu Mateusz Maćkowiak. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Po zmianie stron ponownie goście strzelili szybko bramkę, bo w 51. minucie Polonia prowadziła 2:1. Skra natychmiast wyrównała i w 52. minucie był remis 2:2. Takim wynikiem zakończył się mecz i sędzia zarządził dogrywkę.

W niej goście strzelili trzeciego gola i ostatecznie wygrali 3:2.

Skra Częstochowa – Polonia Warszawa 2:2 (1:1), po dogrywce 2:3

Bramki: 0:1 Kowalski-Haberek (1.), 1:1 Maćkowiak (39.), 1:2 Tomczyk (51.), 2:2 Wojciechowski (67. Kubik) (52.), 2:3 Kobusiński (96.).

Skra: Rajczykowski – Bartosiak, Łabojko, Nocoń, Wojtyra (68. Grzelka), Maćkowiak (80. Winciersz), Wypart, Wojciechowski, Sajdak (81. Ciućka), Olejnik, Nawrocki.

Skra Częstochowa walczyła z Polonią Warszawa, ale „Czarne Koszule” okazały się lepsze... 2