Siatkarki Sorella Częstochowianka odniosły 13 zwycięstwo w 1 lidze!

Trzynaste zwycięstwo w sezonie odniosły w środę siatkarki KS Sorella Częstochowianka. Zawodniczki trenera Andrzeja Stelmacha 3:0 wygrały z GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca.

Pierwsze dwa sety to dominacja częstochowianek. KS Sorella Częstochowianka z łatwością wygrała inauguracyjnego seta do 13 i drugiego do 16. Zgromadzeni kibice jedynie w 3. partii zobaczyli zaciętą walkę, ale po grze na przewagi 26:24 wygrały częstochowskie siatkarki i po ostatniej akcji mogły cieszyć się z 13 zwycięstwa w sezonie.

KS Sorella Częstochowianka po 18 meczach ma 35 punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli 1 ligi kobiet.

KS Sorella Częstochowianka Częstochowa – GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca 3:0 (25:13, 25:16, 26:24)