Siatkarki KS Częstochowianki w 2021 roku grają jak z nut!

Początek 2021 roku należy do siatkarek 1 ligowej KS Częstochowianki. Drużyna trenera Andrzeja Stelmacha w sobotę wygrała w Gliwicach z KU AZS Politechniką Śląską 3:0 odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu z tym roku.

Siatkarki KS Częstochowianki po dwóch wygranych z San Pajda Jarosław i Solna Wieliczka były na fali i jechały do Gliwic po trzecie tegoroczne zwycięstwo. Cel swój zrealizowały. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha pewnie wygrały 3:0 i zrehabilitowały się za porażkę w pierwszej rundzie w Częstochowie.

Częstochowianka pierwszego seta wygrała do 22. Zacięta walka trwała również w drugim i trzecim secie, ale najważniejsze jest to, że końcówki należały do częstochowskich siatkarek.

Dzięki 3 punktom Częstochowianka awansowała na 6. pozycję. W 14 meczach wywalczyła 22 punkty, w tym 9 w ostatnich trzech spotkaniach…

AZS Politechnika Śląska Gliwice – KS Częstochowianka Częstochowa 0:3 (22:25, 22:25, 23:25)