Siatkarki Częstochowianki wróciły do domu bez punktów

Nie udał się wyjazd siatkarkom Częstochowianki do Nowego Dworu Mazowieckiego na mecz z NOSiR-em. Częstochowianka przegrała 0:3.

Przed wyjazdem do Nowego Dworu Mazowieckiego częstochowskie siatkarki spodziewały się trudnego meczu. W tabeli miały tylko 3 punkty przewagi nad NOSiR-em. I podczas spotkania obawy potwierdziły się.

Pierwsze dwa sety były bardzo zacięte, ale w końcówkach lepsze były siatkarki NOSiR-u i wygrały je. W trzeciej partii gospodarze zawiesili jeszcze wyżej poprzeczkę i wygrali łatwiej niż w pierwszych dwóch setach. Ostatecznie Częstochowianka przegrała 0:3 i do Częstochowy wracała bez punktów.

Po 18 rozegranych spotkaniach Częstochowianka ma na koncie 25 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli 1 ligi kobiet.

NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Częstochowianka Częstochowa 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)