fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaSenioralia 2023 już za nami. Zobaczcie, jak bawiono się w Częstochowie

Senioralia 2023 już za nami. Zobaczcie, jak bawiono się w Częstochowie [ZDJĘCIA]

Za nami częstochowskie Senioralia. Wydarzenie trwało od 15 do 16 listopada. Na finał uczestnicy imprezy bawili się na koncercie Krystyny Giżowskiej, która była gwiazdą tegorocznego święta seniorów.

Senioralia 2023 rozpoczęły się w Częstochowie w środę, 15 listopada. Wówczas seniorzy otrzymali w hali na Zawodziu symboliczne klucze do bram miasta, a później zaczęła się zabawa, choć nie tylko. Pierwszego dnia na seniorów czekały zajęcia zumby, gimnastyka ogólnorozwojowa, ćwiczenia wspierające kręgosłup oraz stoiska ustawione w holu HSC.

Senioralia 2023 już za nami. Zobaczcie, jak bawiono się w Częstochowie [ZDJĘCIA] 1
Senioralia 2023 (fot. Ł.Kolewiński)

Główną część dwudniowej imprezy zaplanowano na czwartek. Dla seniorów, którzy licznie pojawili się w hali przy Żużlowej, wystąpiła nie tylko Krystyna Giżowska ze swoim zespołem. Wcześniej bowiem piosenkami czarował ich aktor Jacek Borkowski, który był jednym z wykonawców koncertu zatytułowanego „Tych lat nie odda nikt”. Wielkim powodzeniem cieszyła się potańcówka przy muzyce prezentowanej przez DJ Jaro. Nie zabrakło gadżetów wręczanych przez przedstawicieli władz miasta.

red., mat. UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie