fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaAgencja Brussa zaprasza na wyjątkowe koncerty!

Agencja Brussa zaprasza na wyjątkowe koncerty!

Niektórzy planują już prezenty mikołajkowe, inni szukają już nawet bożonarodzeniowych inspiracji. Dostarcza ich Agencja Brussa, która zaplanowała w styczniu znakomite koncerty. Bilety na nie ucieszą każdego melomana!

Rok 2023 Agencja Brussa zwieńczy w Częstochowie koncertem zespołu Dżem. Polscy „Rolling Stonesi” wystąpią na scenie filharmonii 10 grudnia o godz. 19, a biletów zostało już bardzo niewiele.

Agencja Brussa zaprasza na wyjątkowe koncerty! 1
„Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” (mat. Agencji Brussa)

Jak w San Remo!

Również nadchodzący 2024 rok Brussa rozpocznie bardzo atrakcyjnie. 20 stycznia (także w Filharmonii Częstochowskiej) odbędzie się koncert „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Szykuje się magiczny wieczór z muzyką powstającą od Turynu do Sycylii, skąpany w śpiewności języka włoskiego, z udziałem zagranicznych wokalistów.

– Odtworzymy razem atmosferę najsłynniejszych koncertów w San Remo. Pomogą w tym przeboje takie jak „Quando, quando”, „Felicità”, „Miserere”, „Parole, parole”, z których większość opowiada o miłości, bo wiadomo – jak piosenka włoska, to „Grande amore” (ten utwór też zabrzmi podczas naszego koncertu) – zapowiada Agencja Brussa.

Podczas wydarzenia wystąpi ponad 50 osób – chór, soliści, balet i orkiestra. Przypomną utwory takich gwiazd jak Al Bano, Romina Power, Ricchie Poveri, Tony Renis, Zucchero Plus Paul Young, Eros Ramazzotti i Andrea Bocelli.

Koncert rozpocznie się o godz. 18. Bilety na parter kosztują 150 i 155 zł, a na balkon – 139 zł.

Ira – Akustycznie

Z kolei 31 stycznia 2024 roku do Częstochowy powróci tak lubiany zespół Ira w akustycznej odsłonie. – Każdy, kto choć raz był na występie Iry, wie, jak magiczną i gorącą atmosferę mają ich występy. Tym razem podczas koncertów „Ira – Akustycznie” grupa zaprezentuje delikatniejsze i bardziej liryczne oblicze – zapewnia
Agencja Brussa.

Agencja Brussa zaprasza na wyjątkowe koncerty! 5
Ira – Akustycznie (mat. Agencji Brussa)

Ira jest jak dobre wino – im starsze, tym lepsze. Legenda polskiej sceny rockowej przygotowała dla swoich fanów wyjątkowe wydarzenie. Po doskonale przyjętej trasie „Ira – The Best Of” zespół rusza w nową trasę. Na koncertach nie zabraknie takich hitów jak „Ona jest ze snu”, „Wiara”, „Mój dom” czy „Nadzieja”. Zespół zagra również piosenki z ostatnich lat twórczości zespołu, np. „Londyn 8.15”, „Nie daj mi odejść” czy
„Dlaczego nic”.

Ira wystąpi o godz. 19. Bilety na parter kosztują 150 i 160 zł, a na balkon – 130 zł.

Bilety na oba wydarzenia można kupić za pośrednictwem portalu www.kupbilecik.pl oraz ebilet.pl. Ich zakup będzie doskonałym pomysłem na zbliżające się mikołajki i Boże Narodzenie.

Szczegóły: agencjabrussa.pl.

red., mat. Agencji Brussa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie

Popularne

- Advertisment -Nowa Deweloper - Mieszkania i domy w Częstochowie